Sort by
Sort by

Oznámení o stažení výrobku BEBA EXPERT PRO HA 1

Zpět na Tiskové Zprávy
Praha

Oznámení o stažení výrobku BEBA EXPERT PRO HA 1, 800 g od zákazníků a spotřebitelů

Nestlé Česko s.r.o. stahuje výrobek BEBA EXPERT PRO HA 1 LR DENWHB113 6x800g C, 12468541, číslo šarže 33140742F3, od svých zákazníků a spotřebitelů v České republice.

V omezeném množství zmíněné šarže kojenecké výživy se vyskytlo potenciální riziko výskytu bakterie rodu Cronobacter. Ačkoliv jsme žádné známky uvedené bakterie ve výrobcích nezaznamenali, preventivně, z důvodu opatrnosti, dobrovolně stahujeme dotčenou šarži. Stahování se netýká žádných jiných produktů.

Spotřebitelé, kteří si zakoupili zmíněný výrobek, ho mohou vrátit v místě prodeje a budou jim vrácené peníze. Jako alternativu mohou využívat výrobek BEBA SUPREMEpro 1 5HM-O, počáteční kojenecké mléko, 800 g, EAN: 8593893774643.

Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti!

Nestlé Česko s.r.o.


Kontakt pro média:
Tereza Skrbková, manažerka korporátní komunikace, [email protected], +420 724 420 873


Nestlé je největším výrobcem potravin a nápojů na světě. Podniká ve 187 zemích světa, zaměstnává přes 270 000 zaměstnanců. Posláním Nestlé je přinášet sílu potravin pro zlepšení života nás i příštích generací. Nestlé nabízí široké portfolio výrobků a služeb pro lidi i jejich domácí mazlíčky. Jedná se o více než 2 000 značek, od globálních ikon, jako jsou Nescafé nebo Nespresso, až k místním značkám. Základem podnikání Nestlé je strategie rozvoje výživy, zdraví a vyváženého životního stylu. Společnost byla založena před 155 lety ve švýcarském Vevey, kde dodnes sídlí. V Česku Nestlé vyrábí ve svých závodech ZORA Olomouc a SFINX Holešov cukrovinky pod značkami Orion, Kofila, Margot, Bon Pari, JOJO atd. a v závodě Krupka chlazené a mražené vegetariánské pokrmy pod značkou Garden Gourmet. Na Slovensku v závodě Carpathia Prievidza vyrábí široký sortiment kulinářských výrobků pod značkami Maggi a Carpathia. Více na www.nestle.cz.

Zpět na začátek