Sort by
Sort by

Často kladené dotazy

Často kladené dotazy

Jakmile se o nich dovíme. Stojí tedy za to navštěvovat naše stránky pravidelně, abyste si byli jistí, že žádnou z pozic nepropásnete.

Prosíme všechny uchazeče, aby zasílali své životopisy a motivační dopisy přes naše webové stránky. Tak budete mít největší šanci být zařazeni do výběrového řízení pro jakoukoli aktuální či budoucí pozici.

Kdykoli se můžete přihlásit na jakoukoli volnou pozici bez toho, aby bylo nutné zadávat své osobní údaje vícekrát. Tyto informace můžete kdykoli aktualizovat, zároveň si také můžete ukládat minulá vyhledávání volných pozic a při své příští návštěvě je tak nebudete muset zadávat znovu.

Proces registrace by neměl trvat déle než 10 minut. Čím více informací nám poskytnete, tím jednodušší pro nás bude spojit Váš profil s vhodnou pracovní pozicí. Věnujte prosím dostatek času tomu, aby informace, které nám poskytujete, byly co nejúplnější.

Pokud se chcete přihlásit do výběrového řízení bez registrace, proces potrvá přibližně 25 minut. V tomto čase můžete připojit i svůj průvodní dopis a odpovědět na specifické otázky, které se vážou k dané pozici.

Osobní údaje, které nám poskytnete, budou využity pouze pro potřeby našich náborářů a liniových manažerů dané pozice.

Pokud se přihlásíte online a vyplníte svoji e-mailovou adresu, zašleme Vám potvrzovací e-mail. Prosím, ujistěte se, že e-mailová adresa, kterou nám poskytujete, je správná.

Různí poskytovatelé e-mailových služeb využívají přizpůsobení různým šířkám obrazovek a zpráva, kterou zasíláme, se Vám může zdát jako chybně naformátovaná. V tomto případě Vám doporučujeme změnit nastavení svého e-mailového účtu. Pokud používáte Hotmail, klikněte na „zvolit možnosti“, „nastavení obrazovky“ a zde změňte šířku na 132. Pokud používáte Yahoo, klikněte na „možnosti e-mailu“, „obecné předvolby“ a změňte šířku na 99.

Náborový proces se může u jednotlivých pozic lišit. Poté, co obdržíme Vaši přihlášku, detailně ji prostudujeme a zhodnotíme, zda Váš profil odpovídá našim požadavkům na otevřenou pozici a momentálním potřebám společnosti. Poté budete kontaktováni naším náborovým týmem. S úspěšnějšími uchazeči náborář provede několikaminutový pohovor přes telefon. Další fáze procesu může zahrnovat několik kol pohovorů u nás v Nestlé, jak s kolegy z náborového týmu, tak s liniovými manažery. Součástí pohovorů může být i případová studie. Na pohovorech se zaměřujeme nejen na Vaše technické dovednosti, ale také na úspěchy, motivaci a to, zda byste se hodili do kultury naší společnosti. Některá výběrová řízení mají formu assessment centra.

 

Před každým pohovorem Vám e-mailem zašleme všechny důležité informace, včetně místa setkání, e-mailem.

Velice si vážíme času a energie, kterou nám věnujete, proto Vás o výsledku pohovoru budeme vždy informovat.

Ano, volné pracovní pozice uveřejňujeme denně na našich webových stránkách.

Prosím, zkontrolujte minimální systémové požadavky. Možná budete muset pro správné fungování stáhnout nějaký nový software.

Nestlé Cz
Phone: +421(46)5197180
Contact us via E-mail

Zpět na začátek