Sort by
Sort by

V rámci výzkumu a vývoje jsme odhodláni rozvíjet inovativní potraviny, nápoje a nutričně zdravá řešení - zlepšit kvalitu života a přispět k zdravější budoucnosti.

Našich 3 900 zaměstnanců pracujících po celém světě - od vědců a inženýrů až po experty zabývající se legislativou potravin a kuchaře - to je klíčem k našemu úspěchu. Pomáhají růstu společnosti průlomovým výzkumem, který se rychle přetváří do produktů a služeb, které jsou dobré jak pro spotřebitele, tak zároveň dobré i pro naši planetu.

Tím, že se k nám připojíte, můžete pracovat na všem od příští generace rostlinných potravin a kojeneckých nebo mateřských výživ, přes špičkové strojní systémy, udržitelná balení nebo nové analytické technologie, které zajistí bezpečnost potravin. Technická podpora továren Nestlé po celém světě je nedílnou a neméně důležitou součástí naší úlohy.

Velmi si užívám být na pozici product developer v oddělení Nestlé R&D, protože právě toto prostředí mi dává volnost vytvářet a objevovat. Lidé zde mají otevřený přístup k novým věcem a já sama mám možnost rozhodovat a jednat - dodávat bezpečné, vysoce kvalitní a udržitelné výrobky. Naše společnost je plné úžasných lidí a dostupných zdrojů, díky kterým mohu podpořit svůj osobní a profesní rozvoj.

Janice
Janice Product Developer

Zpět na začátek