Sort by
Sort by

Kulinářské značky pro profesionální provozy

Nestlé Professional nabízí sortiment osvědčených výrobků i originálních řešení renomovaných značek jako je GARDEN GOURMET, CHEF, THOMY, MAGGI, NESTLÉ DOCELLO. Naše výrobní závody v České republice a na Slovensku jsou zárukou, že dobře známe specifika české a slovenské kuchyně a naše výrobky tak přispějí k autentické chuti vašich pokrmů. Celosvětová působnost společnosti Nestlé Professional je pak cenným zdrojem inspirací, které nám umožňují rozšířit nabídku specifických kuchyní díky celosvětově úspěšným produktům.

Náš tým šéfkuchařů, výživových poradců i obchodních reprezentantů je plně k dispozici pro další rozvoj jak vás samotných, tak vašeho podnikání.

 

GARDEN GOURMET logo.png

GARDEN GOURMET®

Řada produktů GARDEN GOURMET® je ideální pro každého, kdo si stále přeje zakrojit do pořádného kusu masa, pochutnat si na jeho chuti ale zároveň udělat něco dobrého pro své zdraví a životní prostředí.
Prozkoumat značku

 

chef_logo_grad_rgb.png

CHEF

Značka CHEF vznikla v kolébce světové gastronomie – ve Francii – a dnes udává směr v moderní špičkové gastronomii. Složení receptur a použitých surovin vychází z tradiční kuchyně a odpovídá nejvyšším požadavkům na kvalitu.
Prozkoumat značku

 

thomy_logo_rgb.png

THOMY

Značka THOMY s více než stoletou tradicí a vedoucí pozicí na německém a švýcarském trhu nabízí svým zákazníkům výrobky pro teplou i studenou kuchyni výjimečné kvality.
Prozkoumat značku

 

MAGGI PROFESSIONAL LOGO-RGB.png

MAGGI

Od dob, kdy zakladatel značky MAGGI Julius Maggi přišel před více než 130 lety s vizí chutných a výživných potravin pro všechny, operuje MAGGI ve více než 86 zemích světa a neustále inovuje své výrobky tak, aby profesionálním šéfkuchařům pomáhaly držet krok s moderními trendy ve stravování.
Prozkoumat značku

 

NESTLE DOCELLO logo.png

NESTLÉ DOCELLO

Nestlé Professional se přes 50 let věnuje přípravě receptur dezertů. Spojuje zde znalosti o čokoládě, kávě, mléku a smetaně, díky kterým vzniklo unikátní dezertové řešení - řada produktů Nestlé Docello.
Prozkoumat značku

 

orion-logo.png

ORION

Značka Orion je už od roku 1896 nedílnou součástí našich životů. Má své místo v našich vzpomínkách na dětství, je malou radostí ve všedních dnech i dárkem a odměnou ve slavnostních chvílích.
Prozkoumat značku

 

KITKAT Professional.png

KITKAT®

KITKAT® je dokonalá kombinace delikátní čokolády a křupavé oplatky. Vychutnejte si ji v několika formátech. KITKAT® je první globální značkou cukrovinek, které jsou vyráběny z kakaa získaného výhradně udržitelným způsobem v rámci programu NESTLÉ COCOA PLAN. Jeho cílem je pomáhat zlepšovat život farmářům a jejich rodinám s důrazem na boj proti dětské práci, podporovat zalesňování a zvyšovat kvalitu pěstovaného kakaa.
Prozkoumat značku

 

Zpět na začátek