Sort by
Sort by

Pod Nestlé spadá více než 2000 značek, na kterých můžete pracovat. Pyšníme se globálními značkami, jako je NESCAFÉ, Nespresso, Nesquik, KitKat, Lion, Maggi, Purina a mnoho dalších, ale i regionálními a lokálními značkami jako (odstraněné „je“) Orion, pod kterou se ukrývají LENTILKY, Margot, Kofila, Deli, Delissa, Milena aj.). Díky síle našeho portfolia a širokému záběru aktivit podporujících naše značky je práce na nich náročnou, ale také vzrušující výzvou pro Váš kariérní rozvoj.

Marketingové oddělení v Nestlé se stará o to, aby naše produkty byly viditelné a prodeje silné. Pomocí slov, obrázků, ale zejména originálních nápadů, předává smysluplné zprávy našim zákazníkům. Značky budujeme svou vlastní cestou, čímž se odlišujeme od konkurentů na trhu.
Marketingoví specialisté u nás zastřešují všechny aspekty řízení značek s přímou nebo nepřímou zodpovědností za komunikaci, inovaci, vzhled výrobku i obalu, stejně tak jako poznávání potřeb zákazníků.
  
Vytváříme značky, které jsou pro zákazníka atraktivní, proto nepracujeme pouze v oblasti marketingu, ale úzce spolupracujeme také s kolegy z jiných oborů, jako je prodej, eBusiness, výzkum a vývoj, technická aplikační skupina nebo agenturní partneři.

Vynikající komunikační a analytické dovednosti, stejně jako schopnost spolupracovat s ostatními kolegy, jsou klíčovými vlastnostmi, které Vás dovedou k úspěchu. Nestlé nabízí mnoho příležitostí pro ty, kteří si chtějí vybudovat kariéru v marketingu.

Jmenuji se Radomír Šlechta a můj příběh v Nestlé se začal psát 1. (mezera) listopadu 2017, kdy jsem do Nestlé nastoupil.
Mám na starost Orion Heartland, jak tomu tady u nás říkáme. To znamená, že jsem zodpovědný za celou marketingovou komunikaci značky Orion, včetně všech kampaní s ní spojených. V rámci byznysu zodpovídám za tabulkové portfolio Orion a její novou prémiovou řadu Orion Ateliér. Člověk na pozici Brand manažera musí strategicky uvažovat a mít jasnou představu o směrování značky. Současně musí rozumět svým spotřebitelům a reflektovat jejich potřeby. Já myslím, že člověk se jako „markeťák“ musí narodit a marketing je vlastně určitý způsob přemýšlení a životní styl.
Ve volných chvílích se snažím sportovat. Fotbal, běh, wakeboard a longboard. S přítelkyní hodně cestujeme po světě. Před časem jsme si dokonce na Instagramu zařídili i cestovatelský profil @travelvrs.

Radomír photo
Radomír Šlechta

Mé jméno je Zbyněk Haindl a pracuji v marketingovém oddělení kulinařiny, což je oddělení potravin pro koncové spotřebitele. Konkrétně se nacházím na pozici marketingového manažera. Mám na starost tým lidí, kteří se zabývají marketingovým mixem našich značek a výrobků.
Svou kariérní cestu jsem začal v oblasti kosmetiky, v rychloobrátkovém zboží. V roce 2008 jsem po škole dostal šanci stát se členem týmu Nestlé, a to v roli Brand manažera oblasti kávy a nápojů. Odtud jsem se postupně přes další pozice dostal až na pozici marketingového manažera.
Moje práce je takovým mixem různých vlastností. Důležité je určitě mít vlastnosti dobrého lídra, kterého lidé následují a inspirují se jeho prací. Zároveň je to o týmové práci, společných cílech a výsledcích.
Volný čas věnuji hlavně sportu, nedávno jsem absolvoval svůj první triatlon!

Zbyněk photo
Zbyněk Haindl

Zpět na začátek