Sort by
Sort by

Globální iniciativa pro mladé

Proč Aliance pro mladé? 

Společnými silami se snažíme pomoci mladým lidem najít jejich místo ve světě práce. Aktivně pořádáme a podporujeme programy, které si kladou za cíl pomoci společnosti růst skrze vzdělávání a kariérní přípravu mladých. Do roku 2030 jsme se zavázali pomoci dalším 10 miliónům mladých lidí po celém světě. Právě ti jsou naší společnou budoucností. 

V rámci Aliance pro mladé se vzájemně setkáváme, inspirujeme a sdílíme naše budoucí kroky ke zlepšení podmínek mladých a studentů, našich budoucích potenciálních zaměstnanců. Mobilizujeme zaměstnance, aby se více angažovali v zapojování mladých a pomohli jim tak otevřít ty nejlepší dveře do světa práce. 

Investování do mladých je tou nejlepší cestou pro každého z nás - pro naše podnikání, lokální komunitu i planetu. Přináší nové nápady a táhnou nás kupředu. Právě díky nim se stáváme dynamičtějšími. 

Staňte se i Vy součástí iniciativy Aliance pro mladé! Mezi naše hlavní partnery patří firmy jako ČEZ, VZP, T-Mobile, Tesco, Česká Spořitelna, IBM a mnoho dalších. Dohromady je nás v Česku a na Slovensku již 83! 

Více informací naleznete na webové stránce

 

Máte další otázky týkající se pracovních příležitostí pro mládež?

Zpět na začátek