Sort by
Sort by

Práce v Nestlé

Working at Nestlé

Komunita lidí se společným cílem

V Nestlé přinášíme sílu potravin pro zlepšení života nás i příštích generací. Za tímto účelem se neustále snažíme posouvat hranice toho, co je možné v oblasti potravin, nápojů a řešení v oblasti výživy.

To je možné díky našim lidem. Stojí za silou našich značek, kvalitou našich produktů a budoucností našeho podnikání. Jejich nápady a úsilí posouvají naše hranice, pohánějí inovace a pomáhají nám neustále se zlepšovat, dodávat a uspět.

Zjistěte, jak můžete přispět k formování naší budoucnosti a mít vliv každý den.

Inovujte, čelte výzvám a podporujte změnu

Když se připojíte k Nestlé, připojíte se ke kolaborativnímu a agilnímu pracovnímu prostředí, které rozšiřuje vaše myšlení a podporuje inovace a podnikatelského ducha. Stanete se také součástí kultury Nestlé, která má kořeny v respektu, je oprávněna experimentovat a učit se z neúspěchu. Ve společnosti Nestlé očekáváme, že vystoupíte ze své komfortní zóny. Zde si můžete být jisti, že budete inovovat, čelit výzvám a řídit změny. Váš hlas bude naslouchán, oceňován a bude mít skutečný vliv, protože zkušenost nás naučila, že společně dosáhneme mnohem více, než můžeme sami.

Najděte místo, kde se můžete učit, rozvíjet a růst

V téměř 190 zemích nabízíme globální platformu, kde se můžete učit a rozvíjet svůj plný potenciál. Nabízíme globální kariérní příležitosti napříč různými značkami a produkty a příležitost učit se z rozmanité škály dovedností a od kolegů kolem vás. Vyzýváme a posilujeme vás, abyste byli nejlepší verzí sebe sama.

Řiďte svůj pokrok a buďte zvědaví, flexibilní a ambiciózní se učit.

Přispějte do našeho výjimečného portfolia

Je pravděpodobné, že některé naše značky nebo obchodní divize již znáte. Naše portfolio pokrývá téměř všechny kategorie potravin a nápojů a doufáme, že zde najdete nějaké své oblíbené.

Dopad

Věříme v sílu „dobra“, která zvyšuje kvalitu života. Využíváme náš globální rozsah, zdroje a odborné znalosti, abychom přispěli ke zdravější budoucnosti pro lidi a planetu. Připojíte se ke společnosti, která se zavázala mít pozitivní dopad.

Benefity

Když se připojíte k Nestlé, získáte řadu atraktivních zaměstnaneckých výhod:

 • Konkurenceschopné odměňování
  Budete odměněni za svůj přínos konkurenceschopným balíčkem platů a výhod. Můžete těžit ze spořících plánů, pojištění, půjček a zlevněných nebo bezplatných produktů Nestlé. Můžete dokonce získat slevu na maloobchodní produkty, služby a aktivity.
  Man drinks coffee
 • Možnosti specifické pro danou zemi
  Naše pracovní prostředí se velmi liší, takže v závislosti na vaší práci a vaší lokalitě byste mohli těžit z flexibilních pracovních příležitostí, dobrovolnických programů, možnosti přivést do práce domácího mazlíčka a mnoho dalšího.
  Woman with cat
 • Mezinárodní mobilita
  Nabízíme příležitosti k rozvoji vaší kariéry v různých zemích po celém světě. Globální mobilita hraje důležitou roli při rozvoji talentu Nestlé a našich značek.
  People
 • Zdraví a wellbeing v práci
  Naše programy v oblasti zdraví zaměstnanců vám pomohou rozvíjet a udržovat zdravý životní styl se zdravotními kontrolami, zdravotní péčí, kavárnami a fitness centry, sportem a dalšími aktivitami.
  Yoga session
 • Zaměstnanecká podpora
  Více než kdy jindy je důležité, abyste byli emocionálně podporováni v práci i doma, abyste byli odolní a cítili se dobře při každodenních činnostech. Poskytujeme přístup k důvěrným poradcům, kteří vám pomohou, když nastane neočekávaná událost nebo se budete cítit zahlceni prací.
  Coaching
 • Rodičovská dovolená
  Díky minimálně 18 týdnům placené rodičovské dovolené pro primární pečovatele a možnosti čerpat další dovolenou se váš nový rodinný život může skvěle rozjet. Vaše pracovní místo může poskytovat další výhody a zdroje, jako jsou vyhrazené kojící místnosti nebo jesle.
  Baby

Zpět na začátek