Sort by
Sort by

Nestlé, jako zodpovědný zaměstnavatel, dbá na kvalitu podmínek pro zaměstnance, zákazníky i spotřebitele. Zajímáme se o oblast kolem našich výrobních závodů a v daných lokalitách podporujeme dobročinné projekty a aktivity tamních obyvatel.

Závod Nestlé v Krupce

V Krupce se cíleně zaměřujeme na darování nejen hotových výrobků, ale i nevyužitých surovin. Pravidelně darujeme potraviny do potravinových bank. Nestlé výrobky dáváme do místní nemocnice i do Klokánku. Nespotřebované či vyřazené suroviny zase darujeme spolku myslivců a farmářů ke krmení zvěře. Aktivně se také účastníme sázení stromů či děláme sbírky oblečení pro potřebné.

Závod Nestlé Sfinx Holešov

V poslední době jsme podpořili například akci Čisté město nebo Evropský den bez aut. Rovněž jsme přispěli na sociální projekt „Automobil pro Senior Centrum Holešov“.

Pravidelně podporujeme cyklistické závody Rohálovskou či Rusavskou padesátku. Spolupracujeme také s řadou místních sportovních klubů, jakými jsou např. Běžecký klub Holešov, Šermířský klub Zlín nebo Cykloteam Hulín.

Dále pomáháme i menším sportovním projektům formou věcných sponzorských darů, například Závodům horských kol Hulín nebo Parkurovým závodům Martinice. Jsme hlavním sponzorem Vybarveného běhu Kroměříž. Úzce spolupracujeme také s Kroměřížskou nemocnicí.

Závod Nestlé Zora Olomouc

Začátkem roku 2022 jsme uspořádali zaměstnaneckou sbírku v rámci výzvy „Nebuď srab a namoč se!“ Společnosti pro ranou péči. V roce 2023 jsme finančně podpořili také dívčí házenkářské družstvo DHK ZORA.

Formou čokoládových výrobků jsme podpořili také například Diakonii BETLÉM, SPMP OLOMOUC, Dům dětí a mládeže Uničov, rodinné centrum Provázek, Červený kříž Kroměříž či Fakultní nemocnici v Olomouci.

Závod Nestlé Carpathia v Prievidzi

V Prievidzi se zaměstnanci pravidelně účastní akce Ukliďme Slovensko a společnými silami dvakrát ročně uklízí okolí závodu. V rámci projektu Milión stromů pro Slovensko realizovaného organizací Lesy Slovenska pořádáme výsadbu stromů v oblastech Prievidzského a Bratislavského kraje.

Zpět na začátek