Sort by
Sort by

Jsme společností, která je vedená lidmi. Naši lidé, jejich síla, talent a energie jsou naší silnou stránkou. V současné době máme 328 000 zaměstnanců po celém světě a v České a Slovenské republice je součástí Nestlé rodiny 2 800 zaměstnanců.

Naši odborníci v oblasti lidských zdrojů se starají o celý životní cyklus zaměstnanců ve firmě. Jejich blaho jim není lhostejné, a tak zajišťují, aby mzdy dorazily včas, balíček firemních benefitů byl pestrý a školení rozmanitá. Jak můžete vidět, HR oddělení má prsty v mnoha věcech, které jsou pro podnik důležité. Ví, jak přilákat, motivovat a udržet kvalifikované zaměstnance ve firmě. Staňte se součástí týmu, který zajišťuje, aby naši zaměstnanci měli ty nejlepší podmínky pro práci, která je bude naplňovat a hlavně bavit.

Mé jméno je Kristina Viterová, jsem čerstvou absolventkou Vysoké školy ekonomické, kde jsem studovala obor Mezinárodní obchod. V Nestlé jsem začínala v listopadu 2017 na pozici Recruitment & Employer Branding Trainee. Po půl roce stáže jsem se přesunula na pozici HR Generalista, která propojuje svět HR a byznysu. Mám na starost oddělení prodeje a Supply Chain. Pro své divize zastřešuji veškeré HR procesy, od náboru a integrace nových lidí (bez čárky) přes jejich odměňování a hodnocení pracovního výkonu (bez čárky) až po talentové hodnocení a plánování nástupnictví na klíčové pozice. Zároveň funguji jako konzultant pro liniové manažery a jejich lidi, se kterými řeším vše, co se týká oblasti HR. Částečně se stále věnuji náboru a Employer Brandingu. Práce je velmi pestrá a žádný den není stejný, což mě baví nejvíce.
HR Generalista by měl být dle mého názoru někdo, kdo se rád věnuje lidem. Měl by znát dobře byznys i ty, kteří v něm působí. Myslím si, že jednou z nejdůležitějších vlastností je proaktivita, bez které to nefunguje.
Miluji cestování a sport všeho druhu. Ve svém volném čase se věnuji zejména plážovému volejbalu.

Kristina photo
Kristina Viterová

Zpět na začátek