Sort by
Sort by

Oddělení financí je plné finančních „geeků“, kteří za zkratkami typu OG, MOGE a ROI vidí reálné věci. Práce ve finančním oddělení není jen o penězích, ale zahrnuje také oblast plánování, organizace, auditu, účetnictví a kontroly finančních prostředků. Pokud se připojíte k našemu týmu, dostanete se k zajímavým projektům a prostřednictvím čísel nahlédnete do různých oddělení. 

V našem týmu najdete specialisty na daně, důchody, řízení rizik, auditorství k akvizicím, rozvoj podnikání a vnitřní kontrolu. Existuje dokonce oddělení pro podporu rozhodování. 

Využijte náš finanční tým k dosažení svého kariérního cíle. Vaším úkolem bude sledovat, jak si vede naše podnikání, analyzovat strategické problémy a pracovat na konkrétních projektech. Ať už bude Vaše specializace jakákoliv, nikdy nebudete mít nouzi o výzvy. 

Mé jméno je Jani-Tapio Niemela a jsem manažerem kontrolingu. Jsem zodpovědný za značku NESCAFÉ, všechny mléčné výrobky a divizi Infant Nutrition. V roce 2003 jsem se dostal do Prahy (bez čárky) kvůli správě účetnictví Nestlé Nordics. O čtyři roky později jsem odjel do Kodaně. Moje kariérní cesta mě nakonec v roce 2014 zavedla až na centrálu do Prahy.
Moje děti by vám určitě řekly, že mojí náplní práce je placení faktur a přehazování papírů zleva doprava. Ve skutečnosti se během své práce každý den učím něco nového. Kontroling znamená to, že jsem součástí byznysových procesů a kontroluji, jestli všechno odpovídá chování a změnám na trhu. Kontroluji čísla a podávám reporty o současné situaci firmy. Zároveň úzce spolupracuji s kolegy z finančního a právního oddělení.
Člověk na mém místě musí mít přehled o detailech, které dokáže propojit se souvislostmi. Zná situaci za hranicemi firmy a umí předvídat. Musí být odvážný, protože občas je potřeba vstát a bojovat za svou pravdu.

Jani-Tapio photo
Jani-Tapio Niemela

Zpět na začátek