Sort by
Sort by

Ne vždy pro „oživení“ počítače postačí použít tlačítko pro jeho restartování. IT oddělení se zabývá všemi technickými problémy, které mohou v podniku nastat, a poskytuje nám jednotné, integrované a standardizované systémové prostředí, které umožňuje pracovat efektivně. 

Kromě toho dohlíží také na instalaci a údržbu počítačových síťových systémů, instalaci nového softwaru nebo hardwaru a také zaškoluje nové zaměstnance, jak s technikou správně pracovat.  

Tým IT udržuje systém v bezpečí, chrání naše data před kybernetickými útoky či jinými hrozbami a vzniklé potíže řeší okamžitě. 

Připojíte-li se k týmu IS/IT, budete se podílet na zavádění vysoce účelných, bezpečných a kompatibilních technologií, procesů, dat a systémů, které umožní vytvořit nové prodejní modely i digitální a analytické platformy směřující k zákazníkům, ať už se jedná o mobilní aplikace nebo jen webové stránky jednotlivých značek.  

Pokud se rozhodnete pro nás pracovat, můžete se těšit na výzvami lemovanou kariéru v oblasti digitálu a IT se zaměřením na poskytování špičkových služeb, aktivní hledání efektivních řešení, a to vše s využitím a rozšiřováním svých technických znalostí. 

Budete mít možnost pracovat s nejmodernějšími konfiguracemi našich dodavatelů, např. SAP, Microsoft, i našich partnerů jako jsou Google a Facebook. To vše pro Vás může být příležitostí, jak svou kariéru posunout dál.  

Jmenuji se Tomáš Květoň a jsem Specialista podpory procesů. Moje kariérní cesta byla hodně klikatá. Studoval jsem Personální řízení na ČVUT a dodnes nevím, jak jsem se tam vlastně ocitl. Při studiu jsem začal pracovat v Nestlé jako Trainee rozvoje a tréninku na oddělení HR. Tady jsem se dostal k prvním inovativním projektům souvisejících s technologií. Později jsem HR opustil a dostal se až na oddělení IT.
Dnes jsem součástí týmu, který se soustředí na procesy ve firmě. Částečně se jedná o projektový management. Nestlé je jedním z největších zákazníků SAP, který pokrývá většinu našich interních procesů. V reálu to znamená proces od nákupu surovin, přes přesun na fabriku, výrobu, až k dodání spotřebitelům.To vše evidujeme v systému. Jednotlivé části procesu si rozdělujeme, já konkrétně mám na starosti marketingové a prodejní procesy. Musím rozumět tomu, co se děje v systému, když se například rozhodneme prodávat produkt ve slevě. V současné době pilotně testujeme robotickou automatizaci, což je skvělá příležitost vyzkoušet si novou zajímavou technologii úplně od začátku. Pro Nestlé jsme zakoupili licenci na 5 robotů, kteří nám pomohou automatizovat interní procesy. Specialista podpory procesů musí mít analytické schopnosti a být dostatečně zvídavý.
Když mám volný čas, snažím se sportovat, cestovat a trávit čas s přáteli.

Tomáš photo
Tomáš Květoň

Zpět na začátek