Sort by
Sort by

Supply Chain 

Za slovy Supply Chain se skrývá vše od plánování poptávky, zásobování, skladování až po dopravu. Naše oddělení Supply Chain zajišťuje, aby výrobky Nestlé byly dodávány klientům v co největším množství a co nejrychleji. To, jak přistoupíme k řízení našeho dodavatelského řetězce, rozhoduje o tom, jak budeme efektivní. Chcete být efektivní s námi?   

Odborníci z oddělení Supply Chain mají mnoho možností, jak budovat svou kariéru v Nestlé. Ať už nastoupíte do oddělení plánování poptávky a nabídky, nákupu, fyzické distribuce nebo zákaznického servisu, Vaším úkolem bude zajistit to, že se naše výrobky dostanou včas a v té nejvyšší kvalitě tam, kam mají.  

Oddělení nákupu 

Odborníci v oblasti nákupu zodpovídají za to, aby zdroje byly využívány odpovědně a hodnotně. S centrálními středisky ve Švýcarsku, Panamě a Malajsii poskytuje toto oddělení široký záběr služeb, včetně řízení nákupu specifických surovin, obalů, přímého i nepřímého materiálu a dalších. Centrální střediska podporují jednotlivé trhy při řízení lokálních výdajů.  

Co to znamená pro Vás? Můžete se stát „nákupčím“, který pracuje v souladu s obchodní strategií Nestlé a přispívá k dosažení obchodních cílů.

Jmenuji se Michal Hlavatý a v Nestlé pracuji už osm let na pozici plánovače výroby. K Supply Chain jako takovému jsem se dostal úplnou náhodou díky kolegyni, která mě na oddělení přivedla. Zalíbilo se mi tam.
Mojí hlavní náplní práce je naplánovat výrobu továrny tak, aby bylo dostatek zboží pro všechny naše zákazníky. Je vždy nutné, abych měl přesné odhady prodejů a věděl, kde je potřeba přidat nebo ubrat. Díky své práci jsem potkal spoustu zajímavých lidí a navštívil nespočet továren. Člověk na mé pozici má neustále nové příležitosti naučit se něco nového a pracovat na začínajících projektech. Správný plánovač by měl být dle mého názoru komunikativní a rozhodný. Určitě by si měl stát za svým tak, aby v něj zbytek týmu věřil a následoval ho. Pečlivost tu také není na škodu.
Volný čas věnuji sportu, hlavně běhám a hraji fotbal. Do sportu se snažím zapojit i své dvě děti. Málokdo o mně také ví, že zpívám v metalové kapele.

Michal photo
Michal Hlavatý

Zpět na začátek