Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
x
Change Language

Novinky

 

Good Food,
Good Life

...závazek, který plníme každý den, všude na světě. Přinášíme kvalitní potraviny a nápoje, přispíváme k lepšímu životnímu stylu našich spotřebitelů.

News List
12. 09. 2017

MAGGI Snackito si zamilujete nejen pro jeho skvělou chuť, ale také pro rychlou a jednoduchou přípravu. Vybrat si můžete ze dvou chutných variant – pikantní Thajská Kari čočka se sušenou zeleninou a Tomatový kuskus se sušenými rajčaty a bylinkami. Snackito stačí zalít vroucí vodou, promíchat a za pět minut je svačinka hotová.

Thajská Kari čočka je zdravou, lehkou a chutnou volbou. Pikantní chuť podtrhuje směs vybraného koření a bylinek. Zdravá svačinka MAGGI Snackito Thajská Kari čočka má vysoký obsah vlákniny a také bílkovin, které přispívají k udržení normálního stavu kostí.

Tomatový kuskus má vyvážené složení plné výživných ingrediencí, navíc je vhodná i pro bezmasou stravu. Svačinka má příjemnou chuť, kterou podtrhuje netradiční směs koření – bazalky, koriandru, zázvoru a kurkumy.

Liked this story? Share it with others.
01. 02. 2017

Nestlé jako první výrobce kojenecké výživy přichází na trh s evoluční kojeneckou výživou, podpořenou 60 lety výzkumu mateřského mléka.
Jejím základem je speciální směs nejlepší bílkoviny od Nestlé, vyrobené po vzoru mateřského mléka a přesně vyhovujícím nutričním potřebám dítěte. Kromě toho obsahuje probiotické bakterie L.reuteri, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce.
Na podporu imunity jsme přidali vitamíny A, C a D a minerální látky jako železo a zinek 2, pro normální vývoj mozku kys. alfa-linolenovou.

 

 

Liked this story? Share it with others.
01. 02. 2017

Cereální kaše jsou vhodnou součástí dětského jídelníčku v období zavádění prvních příkrmů. Nestlé obilné kaše jsou instantní příkrmy vhodné pro malá bříška již od ukončeného 4. měsíce věku. V každé porci dětské kaše Nestlé je obsaženo vyvážené množství vitamínů, minerálních látek a probiotické bakterie Bifidus BL. Věříme, že oceníte i snadnou a rychlou přípravu v kteroukoli část dne, ať už chystáte snídani nebo večeři. Vybírat můžete z mnoha příchutí mléčných a nemléčných variant. Věděli jste, že nově můžete vyzkoušet i výborné Nestlé mléčné kaše určené na dobrou noc?

Liked this story? Share it with others.
06. 01. 2017

ORION Ateliér je prémiová, unikátní čokoláda, jejíž krásu objevíte na první pohled. Je vyrobena z těch nejkvalitnějších přírodních surovin, jako jsou celé ořechy, mandle a ovoce. To v kombinaci s jemnou mléčnou nebo hořkou čokoládou představuje ten pravý a nezaměnitelný chuťový prožitek.

                                                                                                 Objevte sami o jedinečnost této čokolády v každém kousku, který nejen, že skvěle vypadá, ale výjimečně chutná. Objevte ORION Ateliér. Umění čokolády.

Liked this story? Share it with others.
06. 01. 2017

ORION Hořká 68% je kvalitní hořká čokoláda s intenzivní, ale vyváženou chutí kakaa s jemnou konzistencí. Její receptura vychází z více než 120 letých zkušeností našich čokoládových mistrů. Použitím správného obsahu kakaa z pečlivě vybraných, najemno namletých kakaových bobů jsme dosáhli tohoto dokonale vyváženého chuťového zážitku.

Novou hořkou čokoládu s 68 % kakaa si můžete vychutnat ve třech variantáchčistá hořká čokoláda, hořká s jahodami a špetkou soli a hořká s meruňkami a špetkou chilli.

Liked this story? Share it with others.