Sort by
Sort by

Kávový sortiment a kávovary

Objevte naše spolehlivé kávové automaty, vhodné produkty a servis šitý na míru Vašemu úspěchu.

Nabízíme bohaté portfolio vysoce kvalitních produktů – od zrnkové kávy Nescafé, instantních surovin až po kávové speciality či cereální produkty. Nápoje dokonale připravíte díky spolehlivým a snadno obsluhovatelným technologiím. Prostřednictvím obchodní a technické podpory pomůžeme rozvíjet Vaše podnikání. Ať už podáváte 10 nebo 1 000 šálků denně.

nescafe-logo-round.png

 

NESCAFÉ - značka, které lidé důvěřují na celém světě.

Vyberte si z naší speciální nabídky pro konzumaci mimo domov. S NESCAFÉ se setkáte při hotelové snídani, na recepci či v hotelovém pokoji, v restauraci, v pekárně či kavárně, v kanceláři, na čerpací stanici a dalších místech. NESCAFÉ vám také nabídnou, když požádáte o kávu bez kofeinu. NESCAFÉ nabízí řešení pro každou příležitost.

https://www.nestleprofessional.cz/food-culinary-brand-type/nescafe

 

 

nescafe-alegria-logo-round.png

 

NESCAFÉ Alegria

Jelikož poptávka po kávě neustále stoupá, její milovníci se stávají čím dál tím náročnějšími. Proto je důležité nabídnout správný poměr kvality a hodnoty. NESCAFÉ® Alegria nabízí konzistentní kvalitní suroviny - od rozpustné kávy s různým stupněm pražení a intenzitou chuti až po kakaové nápoje či sušené mléko.

https://www.nestleprofessional.cz/beverage-hot-brand-type/nescafe-alegria

 

 

buondi-logo.png

 

Káva BUONDI je směs těch nejlepších zrn pocházejících ze střední Ameriky, Brazílie a Afriky. Káva se praží v portugalském Portu jemným a pomalým procesem ze směsi aromatických zrn Arabiky s výraznými zrny Robusty. Dosahuje tak jemné a výjimečné chuti. I na základě těchto vlastností je káva BUONDI řazena mezi prémiové kávy. Každý šálek BUONDI je plný příjemných překvapení, která rozhýbají lidskou vášeň.

https://www.nestleprofessional.cz/food-other-brand-type/buondi

 

 

nescafe-milano-logo.png

 

"Prémiová kvalita. Čistá jednoduchost."
Výroba prémiové kávy vyžaduje schopnost, odbornost a zkušenost. Všechny tyto atributy jsme vložili do naší řady NESCAFÉ® Milano, což umožňuje nabídnout vynikající kávu Vašim zákazníkům, aniž byste museli ubrat ze svého hlavního předmětu podnikání.

NESCAFÉ Milano - https://www.nestleprofessional.cz/beverage-hot-brand-type/nescafe-milano