Sort by
Sort by

Jsme jedničkou na trhu a hledáme ty, kteří mají energii a odhodlání učit se od těch nejlepších. V Nestlé nabízíme širokou škálu rozvojových programů pro mladé. Jsme globální společnost a jednou z příležitostí, které nabízíme je i mezinárodní kariéra. 

Studenty zaměstnáváme prostřednictvím trainee a učňovských programů a stáží po celém světě. Pokud víte, co Vás baví, jste těmi, které hledáme. Mnozí naši manažeři a členové vedení společnosti začínali svou kariéru v Nestlé právě jako stážisté. Stážisté u nás nevaří kávu a nekopírují dokumenty, ale jsou plnohodnotnými členy týmu se svými zodpovědnostmi.  

Podporujeme své kolegy v tom, aby si stanovili takovou kariérní cestu, ve které využijí každé příležitosti k získání nových dovedností a zkušeností. Může se jednat o rozšíření odpovědností o nové úkoly, prohloubení znalostí nebo povýšení do nové role. Zásadní pro nás je flexibilita a schopnost uvažovat v dlouhodobém měřítku. Zbývá ještě zmínit, že s více než 2000 vedoucími značkami na trhu a vášní pro neustálé zlepšování nic nestojí v cestě Vaší kariéry v Nestlé.

Jmenuji se Veronika Malcová a v roce 2016 jsem se zúčastnila kariérního poradenství v Nestlé, a to byl začátek celé mé cesty. Nadchlo mě prostředí Nestlé, kariérní možnosti a skvělý tým lidí. V Nestlé jsem začínala na pozici trainee, na které jsem pracovala při studiu na vysoké škole a právě díky absolvování této stáže jsem potkala skvělou partu mladých lidí, a zároveň jsem získala po škole možnost pracovat na pozici event specialistky pro tak krásnou značku, jakou je Nespresso.
Náplní mé práce je příprava a realizace všech malých a středních akcí, které mají za cíl podpořit značku Nespresso na českém a slovenském trhu. Ani velké akce mě neminou, účastním se i příprav na akce jako KVIFF či Designblok. Mám na starosti dvě eventové agentury a veškerou agendu s nimi spojenou. Součástí práce je i občasný reporting.
Na mé pozici musí být někdo komunikativní a ochotný pracovat, lidově řečeno, ve dne v noci. Nezbytná je rozhodně jistá dávka odolnosti vůči stresu. A to nejdůležitější – schopnost užívat si naplno všechny ty skvělé akce, na kterých celoročně pracuje.
Mým největším koníčkem je jóga, která se naplno stala součástí mého životního stylu. V zimě mě pravděpodobně najdete někde na lyžích a v létě v přírodě. Tohle všechno spojuje můj další obrovský koníček – cestování.

Veronika photo
Veronika Malcová

Zpět na začátek