Sort by
Sort by

Máme 418 továren v 86 zemích, které nám poskytují silné zázemí pro výrobu a podnikání v různých oblastech. Bez nich bychom nemohli naplnit vysoká očekávání našich zákazníků i akcionářů.

V České republice máme 3 výrobní závody. V Krupce se vyrábí veganské a vegetariánské výrobky, ve Sfinxu v Holešově bonbóny a v Zoře čokoláda. Na Slovensku máme 1 výrobní závod Prievidzu, ve které se vyrábí dehydratované kulinářské výrobky.

Náš zapálený tým pracuje napříč různými oblastmi, od inženýrství, bezpečnosti, zdraví a životního prostředí až po provoz, regulační záležitosti a kvalitu. Pro úspěch a růst naší společnosti se s kolegy i partnery snažíme o neustálé zlepšování a pokrok. 
Pro dosažení úspěchu je důležité naši práci odvádět kvalitně s citem pro detail a nebát se za ni přebírat individuální odpovědnost.

Pokud jste odhodlaní ze sebe vydat to nejlepší, pak tým, ke kterému se u nás připojíte, bude jen začátkem Vaší kariéry v Nestlé. U nás najdete nekonečné možnosti a příležitosti a to napříč odděleními, obory i zeměmi. Věříme totiž, že růst a rozvoj jednotlivce přispívá k růstu a rozvoji celého týmu.

Zpět na začátek