Sort by
Sort by

VÁŠ PROFESIONÁLNÍ PARTNER V GASTRONOMII A NÁPOJOVÝCH ŘEŠENÍCH

 

Pod logem Nestlé Professional najdete ucelenou nabídku výrobků pro všechny gastronomické provozy, restaurace a kavárny, ale i pracovní stravování či street food.

Vážíme si tradic české gastronomie a proto jsme většinu receptur našich výrobků vyvinuli speciálně pro českou kuchyni. Tuto základní nabídku pravidelně doplňujeme špičkovými výrobky z produkce Nestlé z celého evropského kontinentu. Značky GARDEN GOURMET, CHEF, THOMY, MAGGI, NESTLÉ DOCELLO, NESTLÉ, NESCAFÉ, NESTEA, CARO a další jsou zárukou nejvyšší kvality, podpořené více než 140letou zkušeností Nestlé s výrobou potravin.

V oblasti teplých nápojů nenabízí divize Nestlé Professional pouze kvalitní ingredience, ale celkové nápojové řešení vhodné pro každý provoz – od přístrojů, přes servis až po podporu prodeje. Nechejte se inspirovat nabídkou profesionálních kávových řešení NESCAFÉ a nově také kávy STARBUCKS. Seznámí Vás se širokou škálou surovin a strojů na kávu pro každou příležitost se zárukou vysoké kvality připravených nápojů.

Nestlé Professional je Vaším odborným partnerem při hledání konkrétních řešení pro Váš gastronomický provoz. Tato řešení zohledňují nejnovější poznatky v oblasti gastronomie a výživy.
Nestlé Professional Team sdružuje od roku 2003 profesionální kuchaře, kteří dokazují své mistrovství každodenně na svých pracovištích a současně úspěšně reprezentují českou gastronomii na mezinárodních soutěžích. Jejich poznatky a připomínky nám pomáhají dále zlepšovat kvalitu našich výrobků a zkvalitňovat servis, poskytovaný našim zákazníkům formou odborných seminářů. Bližší informace o seminářích včetně přihlášek na konkrétní akce najdete na www.nestleprofessional.cz.

video-nestleprofessional

 


Kulinářské značky pro profesionály

Nestlé Professional nabízí výjimečné produkty spolehlivých značek, které podporují profesionální kuchaře v jejich každodenní práci tak, aby se mohli koncentrovat na to nejdůležitější: nadšení svých hostů vynikajícími pokrmy.

Nestlé Professional je partnerem i odborníkem, při hledání řešení pro Váš gastronomický provoz.


Káva, nápoje a kávová řešení

Dopřejte svým zákazníkům stálou kvalitu každého šálku kávy. Vyberte si z širokého portfolia vysoce kvalitních produktů – od zrnkové kávy Nescafé, instantních surovin až po kávové speciality či cereální produkty.

Všechny nápoje perfektně připravíte díky našim profesionálním kávovarům, nápojovým automatům a kávovým koutkům. To vše s pomocí naší obchodní a technické podpory.

Zpět na začátek