Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
x
Change Language

Nestlé Professional

Pod logem Nestlé Professional najdete ucelenou nabídku výrobků pro všechny gastronomické provozy, restaurace a kavárny, ale i pro Vaše pracoviště.

Vážíme si tradic české gastronomie a proto jsme většinu receptur našich výrobků vyvinuli specielně pro českou kuchyni. Tuto základní nabídku pravidelně doplňujeme špičkovými výrobky z produkce Nestlé z celého evropského kontinentu. Značky MAGGI, THOMY, NESTLÉ, NESCAFÉ, NESQUIK a další jsou zárukou nejvyšší kvality, podpořené více než 140letou zkušeností Nestlé s výrobou potravin.

V oblasti teplých nápojů nenabízí divize Nestlé Professional pouze kvalitní ingredience, ale celkové nápojové řešení vhodné pro danou provozovnu – od přístrojů, přes servis až po podporu prodeje.

Nestlé Professional je Vaším odborným partnerem při hledání konkrétních řešení pro Váš gastronomický provoz. Tato řešení zohledňují nejnovější poznatky v oblasti gastronomie a výživy. Cenné informace o nových trendech v oblasti gastronomie a výživy Vám přináší program Nestlé Pro.

Culinary Nestlé Team sdružuje od roku 2003 profesionální kuchaře, kteří dokazují své mistrovství každodenně na svých pracovištích a současně úspěšně reprezentují českou gastronomii na mezinárodních soutěžích. Jejich poznatky a připomínky nám pomáhají dále zlepšovat kvalitu našich výrobků a zkvalitňovat servis, poskytovaný našim zákazníkům formou odborných seminářů. Bližší informace o seminářích včetně přihlášek na konkretní akce najdete na www.nestleprofessional.cz .

Nechejte se inspirovat nabídkou kompletních řešení podávání teplých nápojů ze 100% čisté kávy NESCAFÉ. Seznámí Vás se širokou škálou surovin a strojů na kávu pro každou příležitost se zárukou vysoké kvality připravených nápojů.

 

Gastronomické provozyGastronomické provozy

Nestlé Professional je odborným partnerem při hledání řešení pro Váš gastronomický provoz.


NápojeNápoje

Profesionální nápojové systémy na míru šité potřebám vaší provozovny. Využijte naší nabídky spolupráce a dopřejte svým zákazníkům stálou kvalitu podávané kávy.