Sort by
Sort by

Karbanátky Garden Gourmet nabízí veganskou variantu české klasiky

Opečené karbanátky provoněné majoránkou, cibulí a česnekem patří mezi českou klasiku. Svůj jídelníček si nyní můžete zpestřit novou, rostlinnou variantou. Veganské karbanátky na tuzemský trh uvádí značka Garden Gourmet od Nestlé. Bezmasé placičky jsou bohaté na protein a vlákninu. Připravit si je můžete v pánvi, na kontaktním grilu i v troubě.

Garden-Gourmet-veganska-varianta.jpg

Ať už si je nejraději vychutnáváte s vařeným bramborem, kaší nebo s křupavým salátem, jedno je jisté – karbanátky mají své čestné místo mezi stálicemi v českém menu. Pokud si občas jídelníček národní kuchyně rádi odlehčíte nebo nejste fanoušky masa, můžete vyzkoušet nové Veganské karbanátky od Garden Gourmet.

Křupavé a šťavnaté za 8 minut

Placičky můžete péct v troubě předehřáté na 180 °C nebo smažit v pánvi na mírném ohni či na kontaktním grilu, a to necelých 10 minut. Nezapomeňte je průběžně obracet, aby se opekly dozlatova a získaly křupavou krustu.

Bohatá kombinace vlákniny a bílkoviny

V jedné porci karbanátků je 6,5 g vlákniny a 12,1 g bílkoviny. Vláknina pomáhá zasytit a má příznivé účinky na zažívání. Živočišnou bílkovinu ve Veganských karbanátcích Garden Gourmet pro český a slovenský trh nahrazuje v Evropě pěstovaná sója.

Obal od karbanátků Garden Gourmet je plně recyklovatelný, stačí oddělit papírovou etiketu, která patří do modrých kontejnerů na papír, a igelit s plastovou vaničkou, které lze vhodit do plastu.

Novinka je k dispozici v obchodech Kaufland, Tesco, Globus, Billa, Makro, rohlik.cz, kosik.cz a LIDL. Doporučená maloobchodní cena za balení o hmotnosti 200 g je 109,90 Kč.


Kontakt pro média:
Tereza Skrbková, manažerka korporátní komunikace, [email protected], +420 724 420 873


Nestlé je největším výrobcem potravin a nápojů na světě. Podniká ve 187 zemích světa, zaměstnává přes 270 000 zaměstnanců. Posláním Nestlé je přinášet sílu potravin pro zlepšení života nás i příštích generací. Nestlé nabízí široké portfolio výrobků a služeb pro lidi i jejich domácí mazlíčky. Jedná se o více než 2 000 značek, od globálních ikon, jako jsou Nescafé nebo Nespresso, až k místním značkám. Základem podnikání Nestlé je strategie rozvoje výživy, zdraví a vyváženého životního stylu. Společnost byla založena před 155 lety ve švýcarském Vevey, kde dodnes sídlí. V Česku Nestlé vyrábí ve svých závodech ZORA Olomouc a SFINX Holešov cukrovinky pod značkami Orion, Kofila, Margot, BonPari, JOJO atd. a v závodě Krupka chlazené a mražené vegetariánské pokrmy pod značkou Garden Gourmet. Na Slovensku v závodě Carpathia Prievidza vyrábí široký sortiment kulinářských výrobků pod značkami Maggi a Carpathia. Více na www.nestle.cz.

Zpět na začátek