Sort by
Sort by

Bonbóny JOJO nám přináší radost a hravost již od roku 1992. Nejprodávanější značka želé bonbónů v Česku (a na Slovensku) vyrábí oblíbené produkty v závodě SFINX Holešov. Které jsou ty nejoblíbenější? Ať už jsou to JOJO Medvídci, JOJO Vexty v pěnové textuře, JOJO Kyselé žížalky, nebo JOJO Marshmallow.

Značka JOJO je hravá, přináší radost a veselou náladu. Drží krok s posledními trendy a přichází s unikátními inovacemi. Už jste ochutnali pěnové JOJO Jednorožce nebo super kyselé JOJO Kaktusáky? JOJO neustále rozšiřuje své portfolio, a proto přichází s dalším přírůstkem do #JoJoRodina. Ochutnejte Party twists, které nabízí jedinečnou kombinaci chutí – zmrzlina, borůvka a broskev.

JOJO udává trendy nejen u klasických želé bonbónů, ale i u těch prémiových. Značka v roce 2018 uvedla na trh úspěšnou řadu JOJO Potěšení, pod kterou se skrývají lahodné želé bonbóny s 30% obsahem ovoce. JOJO myslí i na zákazníky stravující se alternativně. Pokud jste vegetarián, zkuste JOJO Jahůdky nebo JOJO Srdcovky, které neobsahují živočišnou želatinu.

JOJO

Zpět na začátek