Sort by
Sort by

Řada produktů Peptamen® nabízí dobře tolerovanou, kompletní výživu určenou pro stravovací režim pacientů s oslabenou nebo narušenou funkcí trávicího traktu. Mohou to být například pacienti trpící onemocněními, jako je špatné vstřebávání živin, průjem, intolerance standardních střevních formulí, opožděné vyprazdňování střev, syndrom krátkého střeva, zánětlivé střevní onemocnění nebo nedostatečná funkce slinivky břišní.

Peptamen® je izokalorická, nutričně kompletní výživa na bázi tekutých peptidů, bohatá na MCT. Vhodná při zánětlivými střevními onemocněními, se syndromem krátkého střeva, s akutní i chronickou pankreatitidou, po dlouhodobé parenterální výživě, v kritickém stavu pro časnou EV. Potravina pro zvláštní lékařské účely.

Peptamen® AF je hyperkalorická nutričně kompletní enterální výživa s vysokým obsahem energie a peptidů, bohatá na ω-3 mastné kyseliny a MCT tuky. Vhdoná pro pacienty se syndromem systémové zánětlivé odpovědi (SIRS)/pacienty v sepsi, ARD S/ALI, s trauma, po chirurgických zákrocích, s popáleninami. Potravina pro zvláštní lékařské účely.

Peptamen® Junior je nutričně kompletní potravina. Izokalorická, izoproteinová tekutá peptidová výživa pro enterální podání, bohatá na MCT tuky. Určeno pro děti od 1 roku věku. Enterální výživa určená k dietnímu postupu při podvýživě nebo riziku podvýživy, pro pacienty s malabsorpcí a/ nebo poruchami trávení. Potravina pro zvláštní lékařské účely.

Peptamen® Intense je nutričně kompletní tekutá peptidová enterální výživa s vysokým obsahem syrovátkových bílkovin a nízkým obsahem sacharidů. Peptamen® Intense obsahuje 37 % kcal z proteinů, 29 % kcal ze sacharidů a 50 % MCT tuků. Výživa je vhodná zejména pro pacienty na intenzivní péči a/nebo pro pacienty při podvýživě nebo riziku podvýživy a/nebo při zvýšené potřebě obsahu bílkovin.

Více informací naleznete na nestlehealthscience.cz

Zpět na začátek