Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Orion

Čokoláda ORION je už dlouhá desetiletí součástí našeho života. Má svoje místo v našich vzpomínkách na dětství, je malým potěšením ve všedních dnech i dárkem a odměnou ve slavnostních chvílích. A co by to bylo za Vánoce bez čokolády ORION?

Důvěřujeme zlatým českým ručičkám, proto dodnes vyrábíme čokoládu u nás, a to v závodě Zora v Olomouci, kde pro vás pod pečlivým dohledem našich mistrů připravujeme z kvalitního kakaa, mléka a cukru od tuzemských výrobců to nejlepší, co umíme. Těší nás, že právě čokolády ORION jsou nedílnou součástí životů milionů lidí v České republice a na Slovensku už od roku 1896.

ORION tabulkové čokolády (základní řada) Víme, že domov máme jen jeden, a proto si se svými blízkými užíváme všechny chvíle, které nám můžou přinést aspoň špetku radosti. Stejně jako vy milujeme potěšení z ryzí čokoládové chuti a jsme hrdí na to, že ORION čokolády jsou v srdcích nás všech. S každým kouskem lahodné čokolády volně se rozplývající na jazyku vám chceme přinášet nezapomenutelný zážitek. Proto pečlivě volíme poměr kakaa, mléka a cukru, které dávají čokoládě Orion její nezaměnitelnou bohatou čokoládovou chuť. Není ani příliš sladká, ani příliš mléčná, je zkrátka tak akorát. Je jemná a pomalu se rozplývá na jazyku, takže si ji můžete opravdu vychutnat. Vyberte si tabulkovou čokoládu, která bude chutnat právě vám. Čokoládu ORION vyrábíme s láskou a úctou k tradici a poctivému řemeslu už víc než 115 let. Věříme, že nadšení vložené do práce je na výsledku vidět. Sami se o tom můžete přesvědčit, ať ochutnáte naši mléčnou, hořkou nebo bílou čokoládu.