Sort by
Sort by
nespresso_capsule_machine_cup.png
JEDINEČNÝ KÁVOVÝ ZÁŽITEK

 

Káva, kávovary a Nespresso Club jsou základní pilíře unikátního systému, díky kterému si připravíte dokonalé espresso.

 

Káva

Hermeticky uzavřená hliníková kapsle poskytuje ideální podmínky a chrání před oxidací až 900 mimořádně prchavých a delikátních aromat čerstvě mleté kávy. Nespresso nabízí 24 směsí Grands Crus, každou s jiným chuťovým profilem. Několikrát ročně výběr zpestří Limitované Edice káv.
 

Kávovary

Všechny Nespresso kávovary jsou vybaveny patentovaným extrakčním systémem, který pracuje pod vysokým tlakem (až 19 barů). Každý parametr byl vypočítán s naprostou přesností tak, aby mohly být odhaleny veškeré chutě a vůně našich káv Grands Crus, podpořeno jejich tělo a vytvořena nesrovnatelně hustá a lahodná crema.
 

Nespresso Club

Koupí kávovaru Nespresso se vám otevírají dveře Nespresso Clubu - exkluzivního světa služeb na míru, vybraných nabídek a nevšedních příležitostí, které umocní váš zážitek ze šálku lahodné kávy. Vstupte a připojte se ke znalcům kávy z celého světa.
 

DEJTE KAPSLÍM NOVÝ ŽIVOT

Jako obalový materiál pro naše kapsle jsme vybrali hliník – materiál, který lze opakovaně recyklovat, aniž by to ovlivnilo jeho kvalitu. Nespresso zavedlo vlastní úspěšný program recyklace hliníku u svých zákazníků a stále zvyšuje recyklační kapacitu použitých kapslí.
 

Zpět na začátek