Sort by
Sort by
Novasource®

Skupina produktů Novasource® poskytuje výživově úplné a vyvážené stravovací řešení. Jsou vhodné pro všeobecnou výživovou podporu i pro dietetické řešení průjmů u podvyživených pacientů nebo u pacientů, kterým podvýživa hrozí. Produkty jsou navrženy tak, aby snižovaly riziko průjmu a souvisejících komplikací. Skupina výrobků Novasource obsahuje rozpustnou vlákninu – částečně hydrolyzovanou guarovou gumu.

Novasource® Gi Advance je enterální výživa určená k dietnímu postupu při podvýživě nebo riziku podvýživy u pacientů vyžadující vysoký příjem bílkovin a energie nebo s omezením přijmu tekutin a gastrointestinálními poruchami. Potravina pro zvláštní lékařské účely.

Novasource® Gi Balance je výživově kompletní potravina s rozpustnou vlákninou (PHGG) a nízkým glykemickým indexem. Enterální výživa určená k dietnímu režimu pacientů při snížené glukózové toleranci a při podvýživě, či riziku podvýživy s gastrointestinálními problémy, například průjem. Potravina pro zvláštní lékařské účely.

Novasource® Gi Balance Plus je výživově kompletní potravina s rozpustnou vlákninou (PHGG) a nízkým glykemickým indexem. Enterální výživa určená k dietnímu režimu pacientů při snížené glukózové toleranci a při podvýživě, či riziku podvýživy s gastrointestinálními problémy, například průjem a potřebě vyššího množství bílkovin a energie. Potravina pro zvláštní lékařské účely.

Více informací naleznete na nestlehealthscience.cz

Zpět na začátek