Novasource®

Skupina produktů Novasource® poskytuje výživově úplné a vyvážené stravovací řešení. Jsou vhodné pro všeobecnou výživovou podporu i pro dietetické řešení průjmů u podvyživených pacientů nebo u pacientů, kterým podvýživa hrozí. Produkty jsou navrženy tak, aby snižovaly riziko průjmu a souvisejících komplikací. Skupina výrobků Novasource obsahuje rozpustnou vlákninu – částečně hydrolyzovanou guarovou gumu.

Novasource® Start je hypokalorická, nutričně kompletní enterální výživa s glutaminem a vlákninou. Vhodná zejména pro přechod z parenterální na enterální výživu, pro zachování funkce střeva u pacientů na parenterální výživě, pro pacienty se syndromem krátkého střeva a Crohnovou nemocí, obecně pro všechny stavy vyžadující výživovou podporu, kde zvýšená dávka glutaminu je vhodná pro růst střevní mukózy. Potravina pro zvláštní lékařské účely.

Novasource® Diabet Plus je nutričně kompletní výživa se zvýšeným obsahem bílkovin, energie a s rozpustnou vlákninou. Určeno pro pacienty ve stresovém metabolismu, s glukózovou intolerancí a pro diabetiky.Potravina pro zvláštní lékařské účely.

Více informací naleznete na nestlehealthscience.cz