Sort by
Sort by

Skupina produktů Resource® je řada enterální výživy určená k popíjení, k okamžitému použití a dietetika pro orální podání. Výrobky řady Resource® jsou vhodné zejména u pacientů s omezeným příjmem potravy z důvodu nemoci, infekce, dlouhodobé hospitalizace, při zvýšené potřebě přísunu energie a bílkovin, při nechutenství, při podvýživě, anorexii, žvýkacích či polykacích potížích, u seniorů nebo jako součást předoperační péče a rekonvalescence.

Resource® Ultra je výživa k popíjení s vysokým obsahem energie a kvalitních bílkovin. Vhodná zejména při omezeném příjmu potravy v důsledku nemoci, dietnímu postupu při podvýživě nebo riziku podvýživy, při nechutenství, při zvýšené potřebě přísunu bílkovin v důsledku úbytku svalové hmoty, při žvýkacích a polykacích obtížích, jako příprava na operaci a v rekonvalescenci. V jedné lahvičce s obsahem 125 ml je 17,5 g bílkovin a 281 kcal. Potravina pro zvláštní lékařské účely.

Resource® 2.0 fibre je výživa k popíjení s vysokým obsahem energie, bílkovin a přidanou vlákninou. Vhodná zejména při nechutenství, zvýšené potřebě příjmu bílkovin, při žvýkacích a polykacích obtížích, při podvýživě a riziku podvýživy a jako příprava na operaci a v přípravě na rekonvalescenci. Jedinečná kombinace energie, bílkovin a vlákniny - 3 v 1. Potravina pro zvláštní lékařské účely.

Resource® Protein je výživa k popíjení s vysokým obsahem bílkovin. Vhodná zejména při omezeném příjmu potravy v důsledku nemoci, dietnímu postupu při podvýživě nebo riziku podvýživy, při nechutenství, při zvýšené potřebě přísunu bílkovin v důsledku úbytku svalové hmoty, při žvýkacích a polykacích obtížích, jako příprava na operaci a v rekonvalescenci. V jedné lahvičce je 18,8 g bílkovin. Potravina pro zvláštní lékařské účely.

Resource® Diabet Plus je výživa k popíjení určená pro pacienty s poruchami tolerance glukózy. Vhodná především pro pacienty s diabetem I. a II. typu, kteří jsou podvyživení nebo u nichž hrozí riziko podvýživy.Výživa je určená ke stabilizaci a kontrole postprandiální hladiny glukózy v krvi. Vysoký obsah energie a bílkovin pro pacienty s poruchami tolerance glukózy. Potravina pro zvláštní lékařské účely.

Resource® ThickenUp Clear je sypké zahušťovadlo z xantanové gumy určené k zahuštění nápojů, polévek a kašovitých pokrmů za studena i za tepla. Po zahuštění zůstává v průběhu doby konzistentní, v žádném typu tekutin netvoří hrudky, je bez chuti a zápachu. Pro dosažení příslušné hladiny zahuštění se používá stejné množství přípravku u všech tekutin. Určeno pro pacienty s dysfagií - s polykacími obtížemi, zejména u těchto poruch: Parkinsonova choroba, Alzheimer, svalová dystrofie, roztroušená skleróza, neurologické poruchy, nádorová onemocnění v oblasti dutiny ústní a krku, apod. Potravina pro zvláštní lékařské účely.

Resource® Instant Protein je bílkovinný koncentrát v prášku, bohatý na vápník, s neutrální chutí. Má nízký obsah sodíku a tuků, bez lepku a bez purinu.Vhodná zvýšené potřebě příjmu bílkovin, v období stáří, při riziku podvýživy, v období hojení nebo při proloženinách. Resource® Instant Protein obsahuje 90 % kvalitní mléčné bílkoviny. Potravina pro zvláštní lékařské účely.

Resource® Dessert 2.0 je nutričně kompletní vysokokalorická výživa (2,0 kcal/g) bohatá na bílkoviny (20 % energetické hodnoty). Výživa má krémovou konzistenci. S nízkým obsahem laktózy a bez lepku. Bez vlákniny. Vhodná pro pacienty v malnutrici nebo jejím riziku a pro pacienty s dysfagií. Potravina pro zvláštní lékařské účely. Potravina pro zvláštní lékařské účely.

Resource® Junior Fibre je nutričně kompletní potravina s vlákninou pro děti od 1 roku věku při zvýšené potřebě přísunu energie. Vyznačuje se vysokou stravitelností a snadným vstřebáváním. Obsahuje LC-PUFA. Je vhodné při neprospívání dítěte nebo opožděném růstu. Vhodné jako doplněk stravy nebo jediný zdroj výživy. Podávejte ústy nebo sondou. K dispozici ve čtyřech lahodných příchutích - vanilka, banán, jahoda a kakao. Potravina pro zvláštní lékařské účely.

Více informací naleznete na nestlehealthscience.cz

Zpět na začátek