Kojenecká mléka a funkční speciality

Kojenecká mléka

Kojenecká mléka

Ochrana dítěte je základním instinktem každé matky, proto Nestlé kojenecké mléko BEBA neustále zdokonaluje podle nejnovějších vědeckých poznatků.

Standardní řada

Ochrana dítěte je základním instinktem každé matky, proto Nestlé již od roku 1867 kojenecké mléko BEBA neustále zdokonaluje dle nejnovějších vědeckých poznatků. Výsledkem je moderní kojenecká výživa, která jako jediná na trhu obsahuje bifidobakterie a OPTIPRO, bílkovinu nejvyšší kvality v optimálním množství.

Když jeho imunita je středem vaší pozornosti…

Řada kojeneckých mlék BEBA PRO obsahuje živé probiotické bakterie Bifidus BL, podobné těm, které se vyskytují v mateřském mléce i trávicím traktu plně kojených dětí. Navíc má optimalizovaný obsah a složení bílkovin OPTI PRO, které vytváří menší zátěž na ještě plně nevyzrálé dětské orgány, jako jsou např. ledviny.

Když jeho spokojené bříško je středem vaší pozornosti...

Nestlé jako první výrobce kojenecké výživy přichází na trh s evoluční kojeneckou výživou, podpořenou 60 lety výzkumu mateřského mléka. Jejím základem je speciální směs té nejlepší bílkoviny od Nestlé, vyrobené po vzoru mateřského mléka a přesně vyhovujícím nutričním potřebám dítěte. Kromě toho obsahuje probiotické bakterie L.reuteri, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce. Na podporu imunity jsme přidali vitamíny A, C a D a minerální látky jako železo a zinek , pro normální vývoj mozku kys. alfa-linolenovou.

Když se ve vaší rodině vyskytuje alergie…

V celé řadě mlék BEBA H.A. je kladen důraz na prevenci alergií díky unikátní úpravě bílkoviny OPTI PRO HA, která podporuje postupné zvykání si dětského organizmu na obsah mléčných bílkovin a bílkovin v potravě obecně (nazývané „orální tolerance“), podobně jako mateřské mléko.

 

Funkční speciality

BEBA je profesionál v oblasti kojenecké výživy – nabízí řešení na všechny potíže spojené s výživou, které se vyskytují v kojeneckém věku.

BEBA je profesionál v oblasti kojenecké výživy – nabízí řešení na všechny potíže spojené s výživou, které se vyskytují v kojeneckém věku. V této sekci najdete výrobky, které jsou vhodné jako prevence vzniku alergií, na kojenecké koliky, zácpy, průjmy, ublinkávání, prokázané potravinové alergie, poruchy trávení, celiakie, intolerance laktózy, pro kojence s nízkou porodní hmotností či nedonošené kojence.