Sort by
Sort by
BEBA Supreme PRO 2
 

Kojenecká mléka

Ochrana dítěte je základním instinktem každé matky, proto Nestlé kojenecké mléko BEBA neustále zdokonaluje podle nejnovějších vědeckých poznatků.

BEBA Supreme PRO 2
 

Standardní řada

Ochrana dítěte je základním instinktem každé matky, proto Nestlé již od roku 1867 kojenecké mléko BEBA neustále zdokonaluje dle nejnovějších vědeckých poznatků. Výsledkem je moderní kojenecká výživa, která jako jediná na trhu obsahuje bifidobakterie a OPTIPRO, bílkovinu nejvyšší kvality v optimálním množství.

Když je jeho zdraví středem vaší pozornosti

Prémiová kojenecká výživa BEBA COMFORT s oligosacharidy 2´FL. BEBA COMFORT 2 HM-O pro spokojené bříško Vašich miminek je prémiová kojenecká výživa vyvinutá na základě 60 let výzkumu mateřského mléka.

BEBA COMFORT 2 HM-O obsahuje klinicky ověřenou kombinaci prospěšných látek pro Vaše děťátko:*

  • 2´FL (2´FUKOSYLLAKTOSA) je prebiotický oligosacharid strukturou podobný těm v mateřském mléce.
  • OPTIPRO® je speciální proces k získání směsi bílkovin s cílem přiblížit se mateřskému mléku.
  • Probiotické bakterie L. reuteri, které se přirozeně nacházejí ve střevní mikroflóře kojených dětí.
  • Podpora imunity - Vitamíny A, C, D se podílejí na normálním fungování imunitního systému. 1
  • Bez palmového oleje.

*Důležité upozornění: Kojení je pro vaše miminko to nejlepší.
1Minerální látky železo, zinek a vitamíny A, C, D se podílejí na normálním fungování imunitního systému. Obsah ve shodě s požadavky příslušné legislativy

Když jeho spokojené bříško je středem vaší pozornosti

Nestlé jako první výrobce kojenecké výživy přichází na trh s evoluční kojeneckou výživou, podpořenou 60 lety výzkumu mateřského mléka. Jejím základem je speciální směs té nejlepší bílkoviny od Nestlé, vyrobené po vzoru mateřského mléka a přesně vyhovujícím nutričním potřebám dítěte. Kromě toho obsahuje probiotické oligosacharidy L.reuteri, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce. Na podporu imunity jsme přidali vitamíny A, C a D a minerální látky jako železo a zinek , pro normální vývoj mozku kys. alfa-linolenovou.

 

Když se ve vaší rodině vyskytuje alergie

V celé řadě mlék BEBA EXPERTpro HA je kladen důraz na prevenci alergií díky unikátní úpravě bílkoviny OPTI PRO HA, která podporuje postupné zvykání si dětského organizmu na obsah mléčných bílkovin a bílkovin v potravě obecně (nazývané „orální tolerance“), podobně jako mateřské mléko.

 

Funkční speciality

BEBA je profesionál v oblasti kojenecké výživy – nabízí řešení na všechny potíže spojené s výživou, které se vyskytují v kojeneckém věku. V této sekci najdete výrobky, které jsou vhodné jako prevence vzniku alergií, na kojenecké koliky, zácpy, průjmy, ublinkávání, prokázané potravinové alergie, poruchy trávení, celiakie, intolerance laktózy, pro kojence s nízkou porodní hmotností či nedonošené kojence.

tabulka

Zpět na začátek