Sort by
Sort by

Skupina výživově úplných formulí Isosource® je určena pro stravovací režim podvyživených pacientů nebo pacientů, kterým podvýživa hrozí. Všechny produkty této řady obsahují vysoce kvalitní bílkoviny, sacharidy, tuky a vlákninu. Vyberte si z velké nabídky produktů Isosource® s různými vlastnostmi – vytváříme široké spektrum výrobků, tak aby naše produkty pomohly lidem s nejrůznějšími obtížemi.

Isosource® Energy je hyperkalorická, nutričně kompletní výživa. Vhodná zejména před operačním výkonem a v rekonvalescenci, pro pacienty s objemovou restrikcí, pro pacienty po CMP, pro pacienty vyžadující nutriční podporu. Potravina pro zvláštní lékařské účely.

Isosource® Energy Fibre je hyperkalorická, nutričně kompletní výživa s vlákninou IS50. Vhodná zejména před operačním výkonem a v rekonvalescenci, pro pacienty s objemovou restrikcí, pro pacienty po CMP, pro pacienty vyžadující nutriční podporu. Potravina pro zvláštní lékařské účely.

Isosoutrce® Standard Fibre je izokalorická, nutričně kompletní výživa s vlákninou IS50. Vhodná zejména před operačním výkonem a v rekonvalescenci, pro pacienty s průjmem či zácpou, při onkologickém onemocnění, pro pacienty po CMP, pro pacienty vyžadující nutriční podporu. Potravina pro zvláštní lékařské účely.

Isosource® Standard je izokalorická, nutričně kompletní výživa bez vlákniny. Vhodná zejména před operačním výkonem a v rekonvalescenci, při dysfagii, při Crohnově chorobě a zároveň je vhodná pro pacienty vyžadující nutriční podporu. Potravina pro zvláštní lékařské účely.

Více informací naleznete na nestlehealthscience.cz

Zpět na začátek