Sort results by
Sort results by

Dětská výživa

Kojenecká výživa Nestlé nabízí široký sortiment produktů (a jejich příchutí), které odpovídají vysokým nárokům našich nejmenších.

Zavádění příkrmů je dobrodružné období pro miminko i jeho rodiče. Příkrmy by měly nejen odpovídat výživovým potřebám dítěte v daném věku, ale také nezatěžovat trávicí systém miminka. Kojenecká výživa Nestlé nabízí široký sortiment produktů (a jejich příchutí), které odpovídají těmto vysokým nárokům.

NaturNes BIO
 

Nestlé kaše

NESTLÉ kaše, v mléčné i nemléčné variantě, jsou ta správná volba v období zavádění příkrmů, kdy mateřské mléko již nemusí zcela pokrývat energetické nároky dítěte. Obsahují důležité minerální látky (železo, zinek) a vitamíny (A+C), Bifidus BL – probiotické bakterie.

NaturNes BIO křupky
 

Svačinka v podobě křupek

NaturNes BIO křupky jsou křehké a nadýchané křupky pro děti vhodné od ukončeného 8. měsíce. Jsouvyráběny z pečlivě vybíraných surovin z ekologického zemědělství. Bez přídavku cukrů, bez konzervantů a barviv, obohaceno o vitamín B1, pečené, ne smažené.

Nestlé Mlíčka s kaší
 

Nestlé Mlíčka s kaší

Nestlé mlíčko s kaší je připraveno z kvalitního kojeneckého mléka a zahuštěné oblíbenou dětskou kaší. Takto je připravené k okamžitému krmení, stačí odstřihnout roh a nalít do lahvičky, případně ohřát a můžete podávat.

Nestlé baby přesnídávky
 

Nestlé baby přesnídávky

Oblíbený dětský mléčný dezert Nestlé Yogolino je lahodná přesnídávka s obsahem důležitých látek pro růst vašeho děťátka a normální vývoj jeho kostí. Tento dezert je vhodný pro děti od ukončeného 6. měsíce. Je bez lepku a obsahuje vápník pro vývoj kostí.

BIO kapsičky
 

BIO kapsičky

Hravá svačinka pro děti od ukončeného 6. měsíce. Pyré s chutí ovoce v praktickém, uzavíratelném obalu, je vhodné nejen na cesty.

Nestlé Baby sušenky
 

Nestlé Baby sušenky

Nestlé sušenky jsou ideální svačinkou pro období, kdy děťátko začíná lézt, poznává nové tvary a dokáže již jídlo uchopit do svých rukou. Při žvýkání sušenek se navíc masírují dásně, což podporuje lepší prořezávání zoubků.