Dětská výživa

Kojenecká výživa Nestlé nabízí široký sortiment produktů (a jejich příchutí), které odpovídají vysokým nárokům našich nejmenších.

Zavádění příkrmů je dobrodružné období pro miminko i jeho rodiče. Příkrmy by měly nejen odpovídat výživovým potřebám dítěte v daném věku, ale také nezatěžovat trávicí systém miminka. Kojenecká výživa Nestlé nabízí široký sortiment produktů (a jejich příchutí), které odpovídají těmto vysokým nárokům.

Nestlé kaše

NESTLÉ kaše, v mléčné i nemléčné variantě, jsou ta správná volba v období zavádění příkrmů, kdy mateřské mléko již nemusí zcela pokrývat energetické nároky dítěte. Obsahují důležité minerální látky (železo, zinek) a vitamíny (A+C), Bifidus BL – probiotické bakterie.

Nestlé Mlíčka s kaší

Nestlé mlíčko s kaší je připraveno z kvalitního kojeneckého mléka a zahuštěné oblíbenou dětskou kaší. Takto je připravené k okamžitému krmení, stačí odstřihnout roh a nalít do lahvičky, případně ohřát a můžete podávat.

Nestlé baby přesnídávky

Oblíbené dětské přesnídávky: baby Yogo a baby Desserts jsou přirozeným zdrojem vápníku. Dále obsahují zinek, hořčík a vápník, který je důležitý pro silné kosti a zdravý růst dítěte.

Nestlé Naturnes/min Yoghurt

Hravá a zdravá svačinka v oblíbeném formátu. Bez přidaného cukru, konzervantů a barviv.

Nestlé Baby sušenky

Nestlé sušenky jsou ideální svačinkou pro období, kdy děťátko začíná lézt, poznává nové tvary a dokáže již jídlo uchopit do svých rukou. Při žvýkání sušenek se navíc masírují dásně, což podporuje lepší prořezávání zoubků.