Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Dětská výživa

Kojenecká výživa Nestlé nabízí široký sortiment produktů (a jejich příchutí), které odpovídají vysokým nárokům našich nejmenších.

Zavádění příkrmů je dobrodružné období pro miminko i jeho rodiče. Příkrmy by měly nejen odpovídat výživovým potřebám dítěte v daném věku, ale také nezatěžovat trávicí systém miminka. Kojenecká výživa Nestlé nabízí široký sortiment produktů (a jejich příchutí), které odpovídají těmto vysokým nárokům.

Nestlé kaše

NESTLÉ kaše, v mléčné i nemléčné variantě, jsou ta správná volba v období zavádění příkrmů, kdy mateřské mléko již nemusí zcela pokrývat energetické nároky dítěte. Obsahují důležité minerální látky (železo, zinek) a vitamíny (A+C), Bifidus BL – probiotické bakterie.

Nestlé Mlíčka s kaší

Nestlé mlíčko s kaší je připraveno z kvalitního kojeneckého mléka a zahuštěné oblíbenou dětskou kaší. Takto je připravené k okamžitému krmení, stačí odstřihnout roh a nalít do lahvičky, případně ohřát a můžete podávat.

Nestlé baby přesnídávky

Oblíbené dětské přesnídávky: baby Yogo a baby Desserts jsou přirozeným zdrojem vápníku. Dále obsahují zinek, hořčík a vápník, který je důležitý pro silné kosti a zdravý růst dítěte.

Nestlé Naturnes/min Yoghurt

Hravá a zdravá svačinka v oblíbeném formátu. Bez přidaného cukru, konzervantů a barviv.

Nestlé Baby sušenky

Nestlé sušenky jsou ideální svačinkou pro období, kdy děťátko začíná lézt, poznává nové tvary a dokáže již jídlo uchopit do svých rukou. Při žvýkání sušenek se navíc masírují dásně, což podporuje lepší prořezávání zoubků.