Sort by
Sort by

Zavádění příkrmů je dobrodružné období pro miminko i jeho rodiče. Příkrmy by měly nejen odpovídat výživovým potřebám dítěte v daném věku, ale také nezatěžovat trávicí systém miminka. Kojenecká výživa Nestlé nabízí široký sortiment produktů (a jejich příchutí), které odpovídají těmto vysokým nárokům.

NaturNes BIO
 

Nestlé kaše

NESTLÉ kaše, v mléčné i nemléčné variantě, jsou ta správná volba v období zavádění příkrmů, kdy mateřské mléko již nemusí zcela pokrývat energetické nároky dítěte. Obsahují důležité minerální látky (železo, zinek) a vitamíny (A+C), Bifidus BL – probiotické bakterie.

NaturNes BIO křupky
 

Svačinka v podobě křupek

NaturNes BIO křupky jsou křehké a nadýchané křupky pro děti vhodné od ukončeného 8. měsíce. Jsouvyráběny z pečlivě vybíraných surovin z ekologického zemědělství. Bez přídavku cukrů, bez konzervantů a barviv, obohaceno o vitamín B1, pečené, ne smažené.

Nestlé Mlíčka s kaší
 

Nestlé Mlíčka s kaší

Nestlé mlíčko s kaší je připraveno z kvalitního kojeneckého mléka a zahuštěné oblíbenou dětskou kaší. Takto je připravené k okamžitému krmení, stačí odstřihnout roh a nalít do lahvičky, případně ohřát a můžete podávat.

Nestlé baby přesnídávky
 

Nestlé baby přesnídávky

Oblíbený dětský mléčný dezert Nestlé Yogolino je lahodná přesnídávka s obsahem důležitých látek pro růst vašeho děťátka a normální vývoj jeho kostí. Tento dezert je vhodný pro děti od ukončeného 6. měsíce. Je bez lepku a obsahuje vápník pro vývoj kostí.

BIO kapsičky
 

BIO kapsičky

Hravá svačinka pro děti od ukončeného 6. měsíce. Pyré s chutí ovoce v praktickém, uzavíratelném obalu, je vhodné nejen na cesty.

Nestlé Baby sušenky
 

Nestlé Baby sušenky

Nestlé sušenky jsou ideální svačinkou pro období, kdy děťátko začíná lézt, poznává nové tvary a dokáže již jídlo uchopit do svých rukou. Při žvýkání sušenek se navíc masírují dásně, což podporuje lepší prořezávání zoubků.

 

Zpět na začátek