Sort by
Sort by

NESCAFÉ® Dolce Gusto® láká na originálně ručně malované kávovary

NESCAFÉ® Dolce Gusto® láká na originálně ručně malované kávovary

Oblíbená značka NESCAFÉ® Dolce Gusto® přichází s unikátní soutěží o jedinečné, ručně malované kávovary z řady Genio S. Vítězný design kávovaru si ze tří soutěžních návrhů odhlasovali sami spotřebitelé na sociálních sítích značky. Designových kávovarů je celkem 15, milovníci kávy mohou soutěžit o originály do konce února v Česku i na Slovensku.

„Naše jedinečné a veselé kávovary s jistotou rozzáří každé ráno i kuchyňský kout. Ručně malovaný design vytváří z kávovaru umělecké dílo, které nenajdete nikde jinde na světě. Navíc všechny kávovary jsou z naší nejnovější řady Genio S, proto udělají z přípravy kávy oblíbený denní rituál,“ říká Jana Hromasová, manažerka značky NESCAFÉ® Dolce Gusto®.

Vyhrát ručně malované kávovary může doopravdy každý. Stačí zakoupit alespoň 3 balení jakýchkoliv kapslí NESCAFÉ® Dolce Gusto® a zaregistrovat se na webové stránce www.nestle-akce.cz/originaldolcegusto. Vylosováno bude celkem 10 šťastlivců z Česka a 5 ze Slovenska.

Kampaň bude probíhat pouze online. I přesto samotná soutěž platí na jakékoliv kávové kapsle NESCAFÉ® Dolce Gusto® zakoupené na e-shopech i v kamenných obchodech.


Kontakt pro média:
Robert Kičina, manažer korporátní komunikace, [email protected], +420 724 420 148