Sort by
Sort by

Vitaflo®

Glycosade

Vitaflo® se podílí na vývoji inovativních zdravotnických potravin pro poruchy metabolismu a výživovou podporu určenou pro zvládání různých onemocnění.
Vznikají pak takové výživové produkty, které kombinují to nejlepší z nejpřísnějšího výzkumu     s požadavky na moderní životní styl. Vitaflo® se neustále snaží naplnit potřeby svých pacientů, a proto bude i nadále vyvíjet produkty, které dávají pacientům na výběr a podporují je v dodržování omezujících léčebných diet.

Glycosade®je přípravek určený při prokázané glykogenozi (GSD), kdy je indikováno podání sacharidů s větveným řetězcem. Potravina pro zvláštní lékařské účely.

MCT Procal je přípravek určený při prokázané poruše metabolismu mastných kyselin s dlouhým řetězcem, malabsorpci tuků a dalších poruchách vyžadujících vysoký příjem MCT tuků, s nízkým obsahem triacylglyceridů s dlouhým řetězcem (LCT). Potravina pro zvláštní lékařské účely.

PKU cooler je ochucený přípravek připravený k přímé konzumaci bez fenylalaninu, obsahující esenciální a neesenciální aminokyseliny, sacharidy, vitamíny, minerální látky, stopové prvky a N-3 mastné kyseliny DHA a EPA, cukr a sladidlo. Potravina pro zvláštní lékařské účely.

PKU express je přípravek bez fenylalaninu připravený k přímé konzumaci v různých příchutích. Obsahuje esenciální a neesenciální aminokyseliny, sacharidy, vitamíny, minerály a stopové prvky se sladidlem. Potravina pro zvláštní lékařské účely.

PKU gel je přípravek připraven k přímé konzumaci bez fenylalaninu, obsahuje esenciální a neesenciální aminokyseliny, sacharidy, vitamíny, minerální látky a stopové prvky. Potravina pro zvláštní lékařské účely.

ProZero je tekutá směs sacharidů a tuků určená jako náhrada mléka. Bez fenylalaninu. Potravina pro zvláštní lékařské účely.

Vitabite je tyčinka s čokoládovou příchutí s nízkým obsahem bílkovin a vysokým obsahem energie. Potravina pro zvláštní lékařské účely.

Více informací naleznete na nestlehealthscience.cz