Sort by
Sort by

Žhavá novinka z USA konečně přichází i na náš trh. Touto novinkou je světová jednička GERBER Organic, která k nám přichází zpoza velké louže, kde si získala srdce tamních spotřebitelů díky své unikátnosti, rozmanitosti produktů a trendy novinkám, které společně se značkou vstupují na náš trh.

I Vy si nyní budete moci tuto převratnou novinku světové třídy na našem trhu vyzkoušet v podání kaší, křupek, ovocných kapsiček či příkrmů té nejvyšší organic kvality. Věříme, že i Vy si zamilujete produkty značky GERBER Organic stejně jako ostatní maminky ve světě.

GERBER Organic NOVINKY

GERBER: Pěstováno s láskou k přírodě

 • Chráníme přírodu a respektujeme její přirozený koloběh
  shake-hand
 • Spolupracujeme s farmáři už po několik generací
  plant_a_seed
 • Nepoužíváme chemická hnojiva a pesticidy
  apple-medal
 • Plodiny sklízíme ručně
  fruit_collection

GERBER od svého slibu nepolevuje, naopak posouvá své hranice, aby mohl poskytnout děťátku jen to nejlepší v oblasti výživy, aby bylo zdravé, šťastné a silné. Víme, že uspokojit mlsné jazýčky malých gurmánů je mnohdy náročná disciplína, proto děláme vše proto, abychom poskytly takové produkty, které budou chuťově delikátní a nutričně vyvážené. K tomu nám pomáhají rodinní farmáři. S mnohými spolupracujeme už po generace a společnými silami vytváříme čisté regenerativní zemědělství tím, že pečlivě vybíráme semínka, připravujeme půdu a s láskou se staráme o úrodu. Nároky na vypěstované suroviny jsou stejně vysoké jako ty Vaše. Z toho důvodu si můžete být jisti, že s výběrem GERBER produktů nešlápnete vedle.