Granko

GRANKO je nejoblíbenější a nejprodávanější rozpustné kakao v České i Slovenské republice. Svoji oblíbenost získalo zejména díky jednoduché přípravě a unikátní chuti, kterou si všichni pamatujeme již od dětství. Začalo se vyrábět v roce 1979 v národním podniku Čokoládovny v závodě Sója Kolín a jeho název vznikl v soutěži spotřebitelů spojením slov GRANulované KakaO.  

GRANKO

Tradiční GRANKO, jak ho máme rádi, se svojí typickou chutí a vůní. Nyní přichází v novém obalu a je obohaceno o pečlivě vybrané minerály a vitamíny PRO DOBRÝ START pro všechno, co Vás během dne čeká. Ať jdete do práce a do školy, nebo se chystáte třeba na výlet nebo na brusle, GRANKO Vám dodá dobrou energii, abyste si užili každý den. Stačí jej, zalít teplým nebo studený mlékem a výborný kakaový nápoj je na světě.

GRANKO Exclusive

U spotřebitelů se zvláště vytříbenou chutí roste v oblibě také varianta s více kakaa a méně sladkou chutí – GRANKO Exclusive, které je výborné také na pečení. Obsahuje o 50 % více kakaa než tradiční GRANKO, je tedy více aromatické a má plnější chuť. Vyzkoušejte recept na Granko dortík.

GRANKO Sirup

Nejkakaovější sirup na trhu. GRANKO Sirup umožňuje snadnou přípravu teplého nebo studeného kakaa navíc i možnost ozdobit svačinku či oblíbené dobrůtky – ovocné či zmrzlinové poháry, palačinky, dortíky, krupičnou či ovesnou kaši aj. Děti bude bavit si připravovat kakao šejkrováním a Vy budete mít radost, že pijí mléko s tolik potřebným vápníkem. GRANKO sirup lze také dobře použít pro přípravu čokoládových dortíků, náplní nebo i drinků.

    

GRANKO hrníček

Ikonický GRANKO hrníček s červenými puntíky je tu! Už je to dávno, co byl naposledy v prodeji. Přesto se po něm stále ptáte, protože ho stále používáte a ztratil už barvu nebo rovnou celé ouško, nebo prostě potřebujete ještě jeden. Nyní si můžete zajít do obchodu pro nový, který je jako dárek součástí balení limitované edice standardního GRANKA 450g. Jde o keramický hrníček, který je vidět na obalu a v reklamě, stejné velikosti a od stejného dodavatele, jako před 10 lety. Přejeme Vám mnoho společných nezapomenutelných zážitků! Edice je v prodeji v Čechách i na Slovenku, od 1.2.2019 do vyprodání zásob.

 

GRANKO slaví 40 let

Letos je to přesně 40 let od chvíle, kdy se v národním podniku Čokoládovny v závodě Sója Kolín začalo vyrábět GRANKO. Jeho název vznikl v soutěži československých spotřebitelů, kdy výherní název GRANKO zaslalo shodně sedm soutěžících. Prvním obalem byla plastová dóza s obsahem 400 g, která byla doplněna krabičkou o objemu 250 g. Obal “s holčičkou” se stal podobně ikonickým jako později GRANKO hrníček a i dnes ho můžete zakoupit v limitovaných edicích u vybraných obchodníků. Od roku 1997 se GRANKO zapojilo do širokého portfolia naší nejvýznamnější čokoládové značky ORION. Značka neustále pracuje na své receptuře, aby splňovala všechna nařízení i trendy, dodává potřebné vitamíny a minerály a zároveň dbá na to, aby GRANKO chutnalo stále tak, jak ho máte rádi .

Ukázky vybraných dřívějších limitovaných edicí