Caro

Caro Original

- Čistě přírodní složení
- Vhodný pro celou rodinu
- Bez přidaných cukrů

Nápoj Caro - zdravý životní styl

Teplý cereální nápoj Caro je pro své čistě přírodní složení, bez přidání cukru, oblíbený především u lidí, kteří dávají přednost zdravému životnímu stylu a chtějí svůj jídelníček stále vylepšovat.

Ženy v době těhotenství a také kojící ženy vyhledávají tento cereální nápoj zejména pro jeho jemnou chuť. Díky jeho vhodnému složení ho mohou kdykoliv zařadit do svého pitného režimu.

I vy si lahodný nápoj Nestlé Caro můžete bez obav dopřát a vychutnat kdykoliv po celý den. Caro je nápoj vhodný pro každého člena rodiny a velmi oblíbený je i u dětí. Maminky tak velmi uvítají, že do sebe děti s chutí dostanou něco zdravého.

Caro Active

- Zvýšený obsah vlákniny
- Přírodní složení
- Bez přidaných cukrů
- Vláknina k dobrému zažívání

Vláknina k dobrému zažívání

Caro Active ale obsahuje především zdraví prospěšnou vlákninu. Vláknina má být obsažena v našem každodenním jídelníčku. Statistiky bohužel ukazují, že většina lidí konzumuje méně než polovinu denní dávky doporučované odborníky. Příjem vlákniny patří k základům správné výživy. Vláknina pomáhá pohybu trávicí soustavou a tím zlepšuje zažívání. Caro Active s vlákninou je tak prvním krůčkem ke zdravému životnímu stylu.

Caro Ricoré

Oblíbený rozpustný nápoj Nestlé Caro Ricoré má novou bezlepkovou recepturu, v níž se snoubí to nejlepší z kávy a čekanky.

Probuďte své smysly s Caro Ricoré - lahodným rozpustným nápojem, který neobsahuje lepek, a proto je vhodný jak pro celiaky, tak i pro ty, kteří chtějí tuto bílkovinu ze svého jídelníčku vynechat. Nově je k dostání v praktickém 150 gramovém balení se zipem, které můžete mít vždy po ruce. Nové bezlepkové Caro Ricoré přichází s vylepšenou recepturou, která potěší vaše chuťové buňky.

Oblíbený kávovinový nápoj nyní obsahuje 60 % kvalitní pražené rozpustné kávy, 40 % rozpustné čekanky a žádný lepek. Díky tomu si jej mohou dopřát i lidé trpící celiakií, tedy nesnášenlivostí lepku. Novinka je na obalu označena symbolem pro bezlepkové potraviny (přeškrtnutý klas). Tento symbol zaručuje, že Caro Ricoré žádný lepek neobsahuje.