Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Granko

Granko hrnicek

GRANKO je nejoblíbenější a nejprodávanější rozpustné kakao v České i Slovenské republice. Svoji oblíbenost získalo zejména díky jednoduché přípravě a unikátní chuti, kterou si všichni pamatujeme již od dětství. Začalo se vyrábět v roce 1979 v národním podniku Čokoládovny v závodě Sója Kolín a jeho název vznikl v soutěži spotřebitelů spojením slov GRANulované KakaO.  

 

granko

 

GRANKO

Tradiční GRANKO, jak ho máme rádi, se svojí typickou chutí a vůní. Nyní přichází v novém obalu a je obohaceno o pečlivě vybrané minerály a vitamíny PRO DOBRÝ START pro všechno, co Vás během dne čeká. Ať jdete do práce a do školy, nebo se chystáte třeba na výlet nebo na brusle, GRANKO Vám dodá dobrou energii, abyste si užili každý den. Stačí jej, zalít teplým nebo studený mlékem a výborný kakaový nápoj je na světě.

 

 

granko_exclusive


GRANKO Exclusive

U spotřebitelů se zvláště vytříbenou chutí roste v oblibě také varianta s více kakaa a méně sladkou chutí – GRANKO Exclusive, které je výborné také na pečení. Obsahuje o 50 % více kakaa než tradiční GRANKO, je tedy více aromatické a má plnější chuť. Vyzkoušejte recept na Granko dortík.

 

 

 

GRANKO Kakaové mléko

granko_kakaove_mleko

Naše nejoblíbenější kakao má nyní nového malého brášku, kterého si můžete hodit do batůžku a vzít si ho s sebou jednoduše kamkoli. Kakaové mléko má lahodnou svěží chuť odlehčenou od cukru a s pouhými 2 % přidaného cukru je pro nás jedničkou mezi kakaovými mléky v Čechách i na Slovensku, kterou ocenila také Potravinářská komora ČR. Je ideální na svačinku na cesty i do školy, na kroužky, nebo na výlety. Je ošetřeno UHT, můžete si ho tedy bez obav hodit do tašky a dát si ho později. Pro svoji lehkost si jej oblíbíte i v horkých letních měsících, nebo když budete mít na něco malého chuť.
Součástí obalu je 100% recyklovatelné brčko. Po dopití mléka ho zastrčte dovnitř obalu a celé pak vyhoďte do kartonových obalů. Věděli jste, že plastové brčko je sbíráno i recyklováno stejně jako uzávěr a ostatní plastové vrstvy v nápojových kartonech? Tím, že zastrčíte brčko zpět do obalu, nebo zašroubujete uzávěr, pomáháte chránit prostředí od znečištění drobnými plasty.

granko_sirup

 

GRANKO Sirup

Nejkakaovější sirup na trhu. GRANKO Sirup umožňuje snadnou přípravu teplého nebo studeného kakaa navíc i možnost ozdobit svačinku či oblíbené dobrůtky – ovocné či zmrzlinové poháry, palačinky, dortíky, krupičnou či ovesnou kaši aj. Děti bude bavit si připravovat kakao šejkrováním a Vy budete mít radost, že pijí mléko s tolik potřebným vápníkem. GRANKO sirup lze také dobře použít pro přípravu čokoládových dortíků, náplní nebo i drinků

Granko hrnek produkt cz

 

GRANKO s hrníčkem

Pro velký zájem Vám znovu přinášíme limitovanou edici s oblíbeným puntíkatým hrníčkem, stejným, jako je na obalu a v reklamě. Hrníček je porcelánový a můžete ho mýt v myčce. Edice s hrníčky bude od února 2020 k dostání u většiny prodejců v Čechách i na Slovensku. Sleduje nabídku ve Vašem oblíbeném obchodě. Nenajdete je však v řetězcích Kaufland, Lidl a Albert. Věříme, že Vám Granko s hrníčkem přinese spoustu radosti, dobré energie a zahřejí nejen, když se vrátíte ze zimního výletu.

 

Ukázky vybraných dřívějších limitovaných edicí

Granko limitované edice