Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Granko

Granko hrnicek

GRANKO je nejoblíbenější a nejprodávanější rozpustné kakao v České i Slovenské republice. Svoji oblíbenost získalo zejména díky jednoduché přípravě a unikátní chuti, kterou si všichni pamatujeme již od dětství. Začalo se vyrábět v roce 1979 v národním podniku Čokoládovny v závodě Sója Kolín a jeho název vznikl v soutěži spotřebitelů spojením slov GRANulované KakaO.  

 
box_granko_original


GRANKO

Tradiční GRANKO, jak ho máme rádi, se svojí typickou chutí a vůní. Nyní přichází v novém obalu a je obohaceno o pečlivě vybrané minerály a vitamíny PRO DOBRÝ START pro všechno, co Vás během dne čeká. Ať jdete do práce a do školy, nebo se chystáte třeba na výlet nebo na brusle, GRANKO Vám dodá dobrou energii, abyste si užili každý den. Stačí jej, zalít teplým nebo studený mlékem a výborný kakaový nápoj je na světě.

 

granko_box_origin


GRANKO Exclusive

U spotřebitelů se zvláště vytříbenou chutí roste v oblibě také varianta s více kakaa a méně sladkou chutí – GRANKO Exclusive, které je výborné také na pečení. Obsahuje o 50 % více kakaa než tradiční GRANKO, je tedy více aromatické a má plnější chuť. Vyzkoušejte recept na Granko dortík.

 

 

 

GRANKO Kakaové mléko

granko_kakaove_mleko

Naše nejoblíbenější kakao má nyní nového malého brášku, kterého si můžete hodit do batůžku a vzít si ho s sebou jednoduše kamkoli. Kakaové mléko má lahodnou svěží chuť odlehčenou od cukru a s pouhými 2 % přidaného cukru je pro nás jedničkou mezi kakaovými mléky v Čechách i na Slovensku, kterou ocenila také Potravinářská komora ČR. Je ideální na svačinku na cesty i do školy, na kroužky, nebo na výlety. Je ošetřeno UHT, můžete si ho tedy bez obav hodit do tašky a dát si ho později. Pro svoji lehkost si jej oblíbíte i v horkých letních měsících, nebo když budete mít na něco malého chuť.
Součástí obalu je 100% recyklovatelné brčko. Po dopití mléka ho zastrčte dovnitř obalu a celé pak vyhoďte do kartonových obalů. Věděli jste, že plastové brčko je sbíráno i recyklováno stejně jako uzávěr a ostatní plastové vrstvy v nápojových kartonech? Tím, že zastrčíte brčko zpět do obalu, nebo zašroubujete uzávěr, pomáháte chránit prostředí od znečištění drobnými plasty.

cestvatelsky denik

 

GRANKO Cestovatelský deník

Originální puntíkatý CESTOVATELSKÝ DENÍK se 40 tipy na výlety po Čechách a Slovenku si můžete vyrobit i sami doma - ke stažení ho najdete v češtině zde a ve slovenštině zde. Obálku si můžete také kreativně dotvořit, třeba opuntíkovat razítkem vyrobeným z brambor.

 

granko_sirup

GRANKO Sirup

Nejkakaovější sirup na trhu. GRANKO Sirup umožňuje snadnou přípravu teplého nebo studeného kakaa navíc i možnost ozdobit svačinku či oblíbené dobrůtky – ovocné či zmrzlinové poháry, palačinky, dortíky, krupičnou či ovesnou kaši aj. Děti bude bavit si připravovat kakao šejkrováním a Vy budete mít radost, že pijí mléko s tolik potřebným vápníkem. GRANKO sirup lze také dobře použít pro přípravu čokoládových dortíků, náplní nebo i drinků

Granko hrnek produkt cz

 

 

GRANKO s hrníčkem

Pro velký zájem jsme Vám znovu přinesli limitovanou edici s oblíbeným puntíkatým hrníčkem, stejným, jako je na obalu a v reklamě. Hrníček je porcelánový a můžete ho mýt v myčce. Věříme, že Vám Granko s hrníčkem přinese spoustu radosti a dobré energie.

Granko děkuje

Příležitostí, jak říci DĚKUJI, není nikdy dost. Tento rok je výjimečný pro nás všechny. Rozhodli jsme se proto vydat limitovanou edici našeho nejoblíbenějšího kakaa, která patří nám všem. Jejím darováním můžete udělat radost a také poděkovat každým douškem vašim hrdinům. Udělejte radost vašim blízkým a poděkujte všem, kteří si to zaslouží, limitovanou edicí GRANKA!

Mamince za její nejlepší domácí chléb. Tatínkovi za to, že mi opravil kolo. Babičce, že nám s dětmi zasadily nejkrásnější bylinkové truhlíky. Dědečkovi za super prolézačku, kterou vyrobil na dvoře. Lence od sousedů, že jezdila na nákupy starším lidem. Mému nejlepšímu kamarádovi, že nám poskytl svoji roubenku na dovolenou. Sousedům za nejlepší zeleninu. Místnímu hudebnímu kroužku za báječné koncerty u nás v parku. Paní učitelce za její kreativitu. Zdravotníkům za jejich bezmeznou energii. A mnoha dalším.

granko_srdce_obal

Ukázalo se, že s dobrým srdcem dokážeme mnoho. Poděkujme společně všem malým i velkým hrdinům za to, co museli zvládnout. Limitovanou edici GRANKA s puntíkatým srdcem a s poděkováním najdete od poloviny srpna postupně na všech prodejnách v Česku i na Slovensku.

 

Ukázky vybraných dřívějších limitovaných edicí

Granko limitované edice