Sort by
Sort by

Zasaďme strom vašemu miminku

Zasaďme strom vašemu miminku

Nestlé přichází s novou kampaní Zasaďme strom vašemu miminku, v rámci které vyzývá spotřebitele k podpoře zelenější budoucnosti plné čerstvého vzduchu, přírody a lepších možností vyžití pro naše nejmenší. Cílem kampaně je vysadit co nejvíce stromů a pomoci obnovit české lesy. Kampaň bude probíhat až do 28. února.

„Našim cílem je, aby ti nejmenší z nás měli krásnou budoucnost. Vylepšili jsme nejen složení našich nových kojeneckých výživ, ale také nově zasadíme každému miminku jeho vlastní strom. Stačí udělat jen malý krůček tím správným směrem a zapojit se do naší nové kampaně s pokračovací mléčnou výživou LITTLE STEPS®,“ vyzývá Alena Fišerová, brand manažerka Nestlé Infant Nutrition CZ/SK.

Zasaďme strom vašemu miminku

Kampaň vyzývá k pomoci při budování zelené krajiny a k obnově českých lesů. Pro tyto účely byla vymezena v Jižních Čechách riziková oblast, ve které budou stromy zasazeny. V oblíbené turistické oblasti Třeboňska pak mohou lidé při letních radovánkách v přírodě les navštívit. Pro zapojení se do kampaně stačí zakoupit produkt LITTLE STEPS® 2 nebo LITTLE STEPS® 3 v libovolné prodejně či online a registrovat se na webové stránce www.lesydetem.cz. Po registraci spotřebitelé obdrží unikátní certifikát s jménem svého dítěte, který bude vlastnit jeden stromek, jenž společnost Nestlé zasadí.

Little_Steps_CZ_banner_960x300_1_2021_v1A.jpg

 

Kojenecká výživa LITTLE STEPS®

Nová kojenecká výživa LITTLE STEPS® obsahuje nezbytné vitamíny a minerální látky, mezi které patří železo pro podporu rozvoje poznávacích funkcí, vápník a vitamín D pro podporu normálního růstu a vývoje kostí u dětí. Nová receptura kojenecké výživy navíc neobsahuje palmový olej.

Důležité upozornění: Kojení je pro miminko to nejlepší. Pokud již nemůžete kojit, vybírejte náhradní kojeneckou výživu po poradě se svým pediatrem.

Kontakt pro média:
Robert Kičina, manažer pro korporátní komunikaci, [email protected], +420 724 420 148


Nestlé je největším výrobcem potravin a nápojů na světě. Podniká v 189 zemích světa, zaměstnává 328 000 zaměstnanců. Posláním Nestlé je zvyšovat kvalitu života a přispívat ke zdravější budoucnosti. Nestlé nabízí široké portfolio výrobků a služeb pro lidi i jejich domácí mazlíčky. Jedná se o více než 2 000 značek, od globálních ikon jako je Nescafé nebo Nespresso až k místním značkám. Základem podnikání Nestlé je strategie rozvoje výživy, zdraví a vyváženého životního stylu. Společnost byla založena před 155 lety ve švýcarském Vevey, kde dodnes sídlí. V Česku Nestlé vyrábí ve svých závodech ZORA Olomouc a SFINX Holešov cukrovinky pod značkami Orion, Kofila, Margot, BonPari, JOJO atd. a v závodě TIVALL Krupka chlazené a mražené vegetariánské pokrmy pod značkou Garden Gourmet. Na Slovensku v závodě Carpathia Prievidza vyrábí široký sortiment kulinářských výrobků pod značkami Maggi a Carpathia. Více na www.nestle.cz.