Sort results by
Sort results by

ORION peče cukroví zdravotníkům a seniorům

ORION #HvezdyProHvezdy

Vánoční atmosféra každoročně vybízí k pečení oblíbeného cukroví a užívání si vzácných svátečních chvilek s těmi nejbližšími. Ne každý si ale v dnešní situaci může užívat typický adventní čas. Tradiční čokoládová značka ORION se proto rozhodla místo klasické vánoční reklamy na ORION kakao darovat peníze pro dobrou věc a peče spolu s foodblogery cukroví pro zdravotníky a domovy seniorů.

„O Vánocích má rodina trávit čas pohromadě, ať už sledováním oblíbených pohádek nebo společným pečením cukroví. Ne všichni však letos mají tuto možnost užít si sváteční čas se svými nejbližšími. Zejména zdravotníci a lidé v domovech seniorů bohužel nebudou moct prožít svátky tak, jak jsou zvyklí. Tito lidé jsou pro nás hvězdami a my jim to chceme dokázat, proto napečeme a přineseme cukroví v podobě hvězdiček, abychom jim letošní vánoční čas zpříjemnili. Zároveň vyzýváme všechny kolem k malému dobrému skutku, který ale udělá velkou radost ostatním“ říká Eva Rybová, Business Manager Dairy.

Do akce s názvem „Buď HVĚZDOU a peč s námi pro ty, kteří teď nemohou“ se může zapojit každý. Upečte cukroví ve tvaru hvězdiček z kakaa ORION, doneste jej s věnováním a heslem „rozdáváme radost s ORIONEM“ do blízké nemocnice nebo domova seniorů a vykouzlete tak vašim hvězdám úsměv na tváři. Akci podpořili také známé tváře z řad českých influencerů, kteří budou na svých kanálech sdílet radost z předání cukroví potřebným. Jak jste pomohli můžete ukázat i vy, a to pod hashtagem #HvezdyProHvezdy.

Kakao-na-vareni-HvezdyProHvezdy.jpg

 


Kontakt pro média:
Robert Kičina, manažer pro korporátní komunikaci, [email protected], +420 724 420 148


Nestlé je největším výrobcem potravin a nápojů na světě. Podniká v 189 zemích světa, zaměstnává 328 000 zaměstnanců. Posláním Nestlé je zvyšovat kvalitu života a přispívat ke zdravější budoucnosti. Nestlé nabízí široké portfolio výrobků a služeb pro lidi i jejich domácí mazlíčky. Jedná se o více než 2 000 značek, od globálních ikon jako je Nescafé nebo Nespresso až k místním značkám. Základem podnikání Nestlé je strategie rozvoje výživy, zdraví a vyváženého životního stylu. Společnost byla založena před více jak 150 lety ve švýcarském Vevey, kde dodnes sídlí. V Česku Nestlé vyrábí ve svých závodech ZORA Olomouc a SFINX Holešov cukrovinky pod značkami Orion, Kofila, Margot, BonPari, JOJO atd. a v závodě TIVALL Krupka chlazené a mražené vegetariánské pokrmy pod značkou Garden Gourmet. Na Slovensku v závodě Carpathia Prievidza vyrábí široký sortiment kulinářských výrobků pod značkami Maggi a Carpathia. Více na www.nestle.cz.