Sort results by
Sort results by

Nejoblíbenější kompatibilní kapsle do Nespresso kávovarů jsou od značky Starbucks

Nespresso Starbucks

Značka Starbucks výrazně navyšuje svůj podíl na trhu v segmentu kompatibilních kapslí do Nespresso kávovarů. Tento segment kávy je považován za aktuálně nejrychleji rostoucí sektor u nás. Velkolepý úspěch značka dosáhla po roce od uvedení na český trh.

„Kapsle STARBUCKS® od NESPRESSO® si pouhý rok od uvedení na trh získaly velkou oblibu mezi českými spotřebiteli. V posledním dostupném období – tj. říjen 2020 jsme v prodejích vyrovnali pozici doposud vedoucí značky LOR. Všechny naše produkty se dlouhodobě drží mezi nejprodávanějšími položkami, a proto budeme naši řadu dále rozšiřovat. Tento úspěch nyní slavíme s našimi spotřebiteli uvedením limitované vánoční edice Holiday Blend,“ uvedl Martin Myšička, marketingový manažer značky.

Dá se předpokládat, že se oblíbenost kapslí STARBUCKS® u českých spotřebitelů ještě zvýší, a to především díky nově představené limitované edici Holiday Blend, která je již na tuzemském trhu dostupná.

Edice Holiday Favorites je ze středně pražené směsi zrnkové kávy Holiday Blend, která vyniká zejména sladkou chutí s podtóny bylinek a javorového sirupu. Tato jedinečná kombinace vznikla spojením výrazné chuti kvalitních zrn z Latinské Ameriky s jemnými, zemitými zrny z Indonésie. Směs Holiday Blend přichází na pulty obchodů také ve formě kapslí kompatibilních pro kávovary Nespresso.

nespresso-kapsle-graf-2019-2020.jpg
Zdroj grafu: společnost Nestlé Česko a Slovensko

Kontakt pro média:
Robert Kičina, manažer pro korporátní komunikaci, [email protected], +420 724 420 148


Nestlé je největším výrobcem potravin a nápojů na světě. Podniká v 189 zemích světa, zaměstnává 328 000 zaměstnanců. Posláním Nestlé je zvyšovat kvalitu života a přispívat ke zdravější budoucnosti. Nestlé nabízí široké portfolio výrobků a služeb pro lidi i jejich domácí mazlíčky. Jedná se o více než 2 000 značek, od globálních ikon jako je Nescafé nebo Nespresso až k místním značkám. Základem podnikání Nestlé je strategie rozvoje výživy, zdraví a vyváženého životního stylu. Společnost byla založena před 155 lety ve švýcarském Vevey, kde dodnes sídlí. V Česku Nestlé vyrábí ve svých závodech ZORA Olomouc a SFINX Holešov cukrovinky pod značkami Orion, Kofila, Margot, BonPari, JOJO atd. a v závodě TIVALL Krupka chlazené a mražené vegetariánské pokrmy pod značkou Garden Gourmet. Na Slovensku v závodě Carpathia Prievidza vyrábí široký sortiment kulinářských výrobků pod značkami Maggi a Carpathia. Více na www.nestle.cz.