Sort results by
Sort results by

Máte novoroční předsevzetí?

Tyčinky Margot Plus a DELI Protein vám je ulehčí

Na začátku roku si často dáváme novoroční předsevzetí. Většina z nás mívá tendenci začít pravidelně cvičit, zdravěji se stravovat a dodržovat pitný režim. Jak dlouho nám to ale většinou vydrží? Chceme-li se vyhnout drastickým dietám a následnému jojo efektu, je dobré začít se změnami pozvolna. S tím nám dokážou pomoci tyčinky s benefity, které obsahují dostatečné množství bílkovin v podobě proteinu. Mezi takové patří DELI Protein i Margot Plus, která má navíc snížený obsah cukru o 30 %. Chcete-li si dopřát zdravější mlsání bez zbytečných výčitek, jsou to ideální tyčinky právě pro vás!

„Dlouhodobě pozorujeme nedostatek chutných a nutričně zajímavých tyčinek na našem trhu. Proto jsme se rozhodli spojit oblíbenou chuť klasických Orion tyčinek a přidat do jejich složení tolik vyhledávaný protein. Díky tomu jsme v Margot Plus i DELI Protein docílili nutričně vylepšeného složení. Tyčinky tak zaručeně zasytí, navíc podpoří vaše snahy o dodržení novoročních předsevzetí a zároveň si na nich i skvěle pochutnáte,“ říká Martin Jiruška, brand manažer ve společnosti Nestlé CZ/SK.

Jaké výhody ukrývají bílkoviny obsažené v potravinách?

Vaše tělo potřebuje bílkoviny, aby zůstalo zdravé a pracovalo tak, jak má. Bílkoviny jsou také důležitou součástí procesů, které pohánějí energii a přenášejí kyslík v krvi po celém těle. Pomáhají také vytvářet protilátky, které bojují proti infekcím a nemocem. Jejich nedostatek ve vaší stravě může vést ke zdravotním problémům. Například se tkáň může rozpadnout a vést ke ztrátě svalové hmoty. Většina z nás by měla proto každý den přijímat 10 % až 35 % svých kalorií ve formě bílkovin. I přesto že spálíte více kalorií při aktivitách, jako je jízda na kole, zvedání závaží nebo běh, procento bílkovin by se mělo vždy pohybovat ve stejném rozmezí.

Margot Plus s 18 % proteinu

Margot-plus.jpg

Nutričně vylepšená verze oblíbené tyčinky Margot obsahuje 18 % proteinu a o 30 % méně cukru. Je bohatá na vlákninu a zcela bez lepku. Hodí se jako doplněk sportovní aktivity, při práci, učení, cestování – dá vám zkrátka pořádnou chuť dotáhnout cokoliv, co zrovna děláte. Doporučená maloobchodní cena tyčinky (70 g) Orion Margot Plus je 24,90 Kč/0,99 euro.

DELI Protein s 20 % proteinu

Deli-protein.jpg

Novinka DELI protein s vysokým obsahem bílkovin je k dostání ve variantě Kakao v čokoládě a Meruňka v čokoládě. Tyčinka kombinuje lahodnou chuť s dostatečným množstvím proteinu, je bohatá na vlákninu, neobsahuje lepek. Navíc je zalitá hořkou čokoládou Orion. Vhodná je nejen pro sportovce a výletníky, ale také pro celiaky.

Doporučená maloobchodní cena tyčinky (46 g) Orion DELI Protein je 19,90 Kč/0,79 euro.


Kontakt pro média:
Robert Kičina, manažer korporátní komunikace, [email protected], +420 724 420 148