Sort results by
Sort results by

Každoroční vánoční edici Starbucks si letos lze poprvé vychutnat i doma

Každoroční vánoční edici Starbucks si letos lze poprvé vychutnat i doma

S blížícími se Vánocemi přichází oblíbená značka Starbucks s každoroční limitovanou edicí Holiday Favorites. Letos ve spolupráci se společností Nestlé míří červená edice poprvé i do obchodů. V Holiday Favorites lze najít kávu zrnkovou a také kapsle do kávovarů Nespresso a NESCAFÉ Dolce Gusto. Limitovanou sváteční edici ze směsi Holiday Blend si tak mohou spotřebitelé poprvé nově vychutnat i v pohodlí domova.

Edice Holiday Favorites je ze středně pražené směsi zrnkové kávy Holiday Blend, která vyniká zejména sladkou chutí s podtóny bylinek a javorového sirupu. Tato jedinečná kombinace vznikla spojením výrazné chuti kvalitních zrn z Latinské Ameriky s jemnými, zemitými zrny z Indonésie. Směs Holiday Blend přichází na pulty obchodů také ve formě kapslí kompatibilních s kávovary Nespresso.

Kromě klasické směsi kávy nabízí limitovaná edice i legendární zimní Toffee Nut Latte s bohatou krémovou chutí a příchutí lískového oříšku a karamelu. Kávové kapsle Toffee Nut Latte jsou kompatibilní s kávovary NESCAFÉ Dolce Gusto. Celá limitovaná edice Holiday Favorites je směs 100% Arabiky a bude v prodeji do konce roku 1.

Doporučená cena za balení 190 g zrnkové kávy je 129,9 Kč, kapslových systémů do NESCAFÉ Dolce Gusto je 129,9 Kč a Nespresso je 99,9 Kč.

vanocni-starbucks-mix.jpg

Kontakt pro média:
Robert Kičina, manažer pro korporátní komunikaci, [email protected], +420 724 420 148


Nestlé je největším výrobcem potravin a nápojů na světě. Podniká v 189 zemích světa, zaměstnává 328 000 zaměstnanců. Posláním Nestlé je zvyšovat kvalitu života a přispívat ke zdravější budoucnosti. Nestlé nabízí široké portfolio výrobků a služeb pro lidi i jejich domácí mazlíčky. Jedná se o více než 2 000 značek, od globálních ikon jako je Nescafé nebo Nespresso až k místním značkám. Základem podnikání Nestlé je strategie rozvoje výživy, zdraví a vyváženého životního stylu. Společnost byla založena před více jak 150 lety ve švýcarském Vevey, kde dodnes sídlí. V Česku Nestlé vyrábí ve svých závodech ZORA Olomouc a SFINX Holešov cukrovinky pod značkami Orion, Kofila, Margot, BonPari, JOJO atd. a v závodě TIVALL Krupka chlazené a mražené vegetariánské pokrmy pod značkou Garden Gourmet. Na Slovensku v závodě Carpathia Prievidza vyrábí široký sortiment kulinářských výrobků pod značkami Maggi a Carpathia. Více na www.nestle.cz.


1 Nebo do vyprodání zásob.