Kofila

KOFILA tyčinka je na trhu již od roku 1923! A stále si udržuje svoji jedinečnou chuť a tradiční kvalitu. Její specifická kombinace kávy a čokolády zaručuje vytříbený chuťový zážitek, probouzí smysly a zároveň otevírá prostor pro inspiraci. Právě proto si získala oblibu u spotřebitelů a stala se 3. nejprodávanější tyčinkou v Čechách a 4. nejprodávanější na Slovensku. KOFILA se vyrábí v závodě ZORA OLOMOUC.

KOFILA je nepřehlédnutelná nejen díky své chuti, ale také typickému žlutému obalu. První obal se známou postavičkou navrhl výtvarník Zdeněk Rykr, obdobně jako modrou hvězdu pro čokoládovny ORION, pod jejíž značkou KOFILA po celou dobu své existence září. Obrázek postavičky popíjejícího kávu naši spotřebitelé nejčastěji nazývají turkem, mouřenínem nebo jednoduše Kofiláčkem.

V roce 2013 KOFILA rozšířila své portfolio o novou tyčinku KOFILA Latte, která v sobě ukrývá jemnou krémovou náplň obohacenou o kousky rozpustné kávy. Jemnost a zároveň intenzivní chuť tyčinky KOFILA Latte si můžete vychutnávat celý rok.

V roce 2013 začala také KOFILA komunikovat více na mladé.