Nestlé Campus

Nejlepší léto s Nestlé Campus #summerchallenge

aneb stáž trochu jinak

 

Letos poprvé se v České republice rozjíždí exkluzivní letní program Nestlé Campus #summerchallenge. Pět vybraných mladých lidí se od 15. června do 16. září stane ambasadory Nestlé a vydá se reprezentovat značku do kempů a na další prázdninová místa. Po celou dobu této jedinečné stáže budou mít k dispozici auto, tablet a mobilní telefon.

Sledujte nás na facebooku a twitteru!

„Je to skvělá možnost, jak reprezentovat značku Nestlé a zároveň strávit léto mimo kancelář. Nejprve stráví studenti dva týdny v pražské centrále v Modřanech, věnovat se jim budou zkušení lídři Nestlé. Je připravena široká nabídka rozvoje v podobě nejrůznějších workshopů od koučinku přes znalost značky a produktu, prodejní a vyjednávací dovednosti, typologii osobnosti, až po vychytávky typu čokoládový a kávový trénink,“ říká Zuzana Papíková, manažerka HR.

Během letního programu by si Nestlé mezi úspěšnými kandidáty chtělo vybrat jednoho, kterému nabídne roční stáž pro akademický rok 2016/2017.

„Chceme dát mladým lidem příležitost nahlédnout do fungování velké společnosti. Stážisté budou mít možnost zkusit si přímý prodej a komunikovat s našimi zákazníky. Ověřit si svou samostatnost, schopnost reagovat a určovat si priority. Vše zažijí na vlastní kůži. Těšíme se na jejich doporučení ‚out of box‘, která jsou pro nás neskutečně cenná a přínosná pro náš byznys,“ dodává Jiří Ritter, obchodní ředitel.

Kdo jsou naši letní hrdinové? A jak ke svému #summerchallenge přistupují?
A nyní nadešel ten správný čas vám představit jednotlivé účastníky Nestlé Campus

Berenika Malcová  

Berenika Malcová

pochází z Velkého Meziříčí, je jí 24 let a nyní studuje Vysokou školu ekonomie a managementu. Když má volnou chvíli, tak se věnuje cestování, zahradničení a ezoterice. Miluje také architekturu, jógu a mnoho dalších sportů. Vyzkoušela si práci jak na čerpací stanici, tak i v kanceláři.

Co Berenika od Nestlé Campus očekává?
Každá práce má něco do sebe a vždy jsem se naučila něco, co mě posunulo dál a ujistilo mě to v mých cílech a budoucích možnostech. Od Nestlé Campus očekávám zkušenosti, které získám od společnosti, která je nejlepší na trhu. Naučím se pracovat lépe s lidmi, vyjednávat a dělat důležitá rozhodnutí. Také určitě „stát vlastníma nohama na zemi“ a budovat si jméno a kariéru.

     
Dominika Svobodová  

Dominika Svobodová

Dvaadvacetiletá Dominika Svobodová pochází ze Sušice, ale už během studia se snažila nabrat zkušenosti, kdekoliv jen to šlo. Studovala na VOS Klatovy, obor Ekonomie a bankovnictví. Ve volném čase se věnuje kultuře a sport jí není cizí. Aktivně běhá, lyžuje, miluje snowboarding a jízdu na koni.  

Co Dominika od Nestlé Campus očekává?
Od Nestlé Campus očekávám hlavně získání cenných zkušeností. Doufám, že poznám nové lidi a získám spoustu nových přátel v Nestlé. A JE TO PROSTĚ VÝZVA! :)

     
Veronika Cabáková  

Veronika Cabáková

pochází z Rožnova pod Radhoštěm a nedávno ukončila magisterské studium na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, kde se zabývala oborem Chemie a technologie potravin. Nyní tato pětadvacetiletá účastnice projektu Nestlé Campus pokračuje v doktorském studiu.

Co Veronika od Nestlé Campus očekává?
Je pro mě neuvěřitelné, že jsem se dostala do projektu Nestlé Campus a #summerchallenge je výborný start, kde si mohu vyzkoušet, jaké to je pracovat pro tak velkou společnost. Strávím léto v terénu, kde budu komunikovat s lidmi, což je velká výzva a ty já mám ráda. Na světě je spousta věcí, které člověk nikdy nedělal, takže ani neví, jestli by v tom byl někdy dobrý a jestli by ho to vůbec bavilo. Proto já teď zkouším oblast prodeje a očekávám od toho obrovskou zkušenost do života.

     
Viki Petříková  

Viki Petříková

Viki Petříkové je 25 let a pochází z Brna, kde dokončuje magisterský studijní program v anglickém jazyce - Business Management and Economics. Když zrovna necestuje po světě, tak si u nás v Česku ráda zahraje volejbal, golf nebo si jde zabruslit.

Co Viki od Nestlé Campus očekává?
Od Nestlé Campus očekávám, že se naučím prodávat. Tuším, že to nebude snadné, ale také se těším na zábavné chvilky a nová místa, která díky Nestlé Campus poznám. Po celou dobu studia jsem se vždy snažila dělat něco navíc, a proto jsem se aktivně účastnila různých studentských organizacích a jednu i s kamarády založila. Za osobní rozvoj považuji i cestování, které je zároveň i mojí velkou zálibou. Do zahraničí vyjíždím jak za dovolenou, tak také především za studijními i pracovními zkušenostmi.

     
Vojta Kubricht  

Vojta Kubricht

pochází z Příbrami, je mu 23 let a právě ukončil bakalářské studium na Vysoké škole ekonomické. Studoval v Jindřichově Hradci, protože Fakulta managementu je jedinou mimopražskou fakultou. Jeho oborem je Ekonomika a management. Mezi jeho záliby obecně patří sport. Libuje si při létání s RC modely vrtulníků na ovládání. Má rád cokoliv, co je spojeno s adrenalinem, překonáváním sebe samého a fyzickými aktivitami, jakými jsou lanové parky, zábavní parky, TEP faktor nebo také paintball. 

Co Vojta od Nestlé Campus očekává?
Spoustu nových zkušeností, příležitostí a kontakt s novými lidmi. Beru to jako příležitost. Neočekával jsem takové nadšení a podporu ze strany Nestlé, a proto jsem mile překvapen. Je to pilotní projekt, a proto musíme oboustranně vše dovychytat, aby projekt běžel hladce až do konce.