Sort by
Sort by
Výzkum & vývoj

V rámci výzkumu a vývoje jsme odhodláni vyvíjet inovativní potraviny, nápoje a výživu pro zdraví lidí a domácích mazlíčků ve všech fázích jejich života. 

Klíčem k našemu úspěchu jsou 4 000 zaměstnanců pracujících v rámci našeho výzkumu a vývoje po celém světě – od vědců a inženýrů po experty na regulaci či kuchaře. Pomáhají řídit náš růst prostřednictvím průlomového výzkumu, který se rychle promítne do produktů a služeb, které jsou dobré jak pro spotřebitele, tak pro planetu. 

Když se k nám přidáte, budete moci pracovat na vývoji vegetariánských potravin, finančně dostupné výživě, špičkových strojních systémech, udržitelných obalových řešeních nebo nových analytických technologiích k zajištění bezpečnosti potravin.  

working-innovation-wide-new
Koho hledáme
Přátelské, respektující a inspirativní kolegy, kterým záleží na lidech a domácích mazlíčcích. Budete se podílet na výzkumu a vývoji – vše od vývoje produktů, výživy a zdraví, vědy a technologií, až po regulační nebo právní předpisy. 
european-plastics-pact-feed

Názory z našeho týmu

Baví mě být produktovou vývojářkou v Nestlé R&D, jelikož mi místní prostředí dává svobodu tvořit a zkoumat. Lidé zde mají otevřenou mysl, pokud jde o zkoušení nových věcí. Mám pravomoc rozhodovat se a jednat – dodávat bezpečné, vysoce kvalitní a udržitelné produkty.

Janice
Janice Produktová vývojářka
Aktuální příležitosti