Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Oct 31, 2019

Kupte 2 ks BEBA® a vyhrajte autosedačku Britax Römer.

Soutěž probíhá v termínu od 1. 11. hod. do 3. 12. 2019 ve všech hypermarketech ALBERT na území České republiky.  
 
191101-Albert-BEBA-obrazek_1.png

ZKRÁCENÁ PRAVIDLA
- Kupte libovolnou kombinaci minimálně 2 výrobků BEBA COMFORT 2 HM-O; BEBA COMFORT 3, 4 (800g) nebo BEBA OPTIPRO 2,3,4,5 (600g), mimo počáteční kojeneckou výživu a uschovejte si doklad o tomto soutěžním nákupu 
- Následně zašlete soutěžní SMS zprávu ve tvaru BEBA(mezera)DATUM(mezera)ČAS na telefonní číslo +420 234 496 010. (DATUM = datum nákupu ve tvaru DDMM; ČAS = čas nákupu ve tvaru HHMM). Příklad soutěžní SMS: BEBA 0507 1507
- Výhoru v Soutěži je autosedačka Advansafix IV R od společnosti Britax Römer s.r.o. (určená pro děti ve věku 9 měsíců až  12 let, 9 – 36 kg). Do Soutěže je vloženo celkem 20 ks výher. 
 
SOUHLAS S UCHOVÁVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Odesláním soutěžní SMS z mobilního telefonu Soutěžící vědomě potvrzuje, že je starší 18 let a plně svéprávný. Vyjadřuje dobrovolně svůj výslovný souhlas s Pravidly soutěže a s uchováním osobních údajů pro potřeby vyhodnocení Soutěže a archivace po dobu nezbytně nutnou, maximálně však po dobu 2 let od skončení Soutěže. Osobní údaje budou uchovávány pouze pro potřebu Soutěže, nebudou využívány k marketingovým účelům. 
Pokud Soutěžící již nadále nesouhlasí se zpracováním osobních údajů, může svůj souhlas písemně odvolat, a to prostřednictvím elektronické pošty, tj. doručením e-mailu na adresu: [email protected] nebo doručením písemného odvolání na adresu sídla společnosti. Odvoláním svého souhlasu avšak účastník ztrácí nárok na výhru v Soutěži.

URČENÍ VÝHERCE
Výherci v Soutěži budou určeni losováním provedeným elektronickým systémem Technického správce s tím, že losování pro každé soutěžní kolo se odehraje vždy do 3 pracovních dnů od jeho skončení.
Výherci v Soutěži se tak stane 20 Soutěžících, kteří zcela splní veškeré podmínky stanovené těmito pravidly a zároveň budou v souladu s výše uvedeným vylosováni Technickým správcem Soutěže. 
 
ÚPLNÁ PRAVIDLA SOUTĚŽE  

Article Type