Sort by
Sort by
Obchodní rozvoj

Každý den prodáme více než miliardu produktů po celém světě a v roce 2020 jsme dosáhli tržeb ve výši 84,3 miliard CHF ve 186 zemích po celém světě. 

Naše týmy zabývající se prodejem a obchodním rozvojem se starají o dosahování tohoto výsledku – řízení kategorií a nakupujících, vztahy se zákazníky, strategie prodejní aktivity v terénu a naše dodavatelské řetězce orientované na zákazníky. Ve všech těchto oblastech se zaměřujeme na uspokojení našich spotřebitelů a pomáháme jim žít šťastnější a zdravější život. 

Ať už se chcete zaměřit na navrhování strategií pro jednotlivé kategorie, vývoj prodejních návrhů založených na faktech, správu distribučních sítí nebo zákazníků a prodejen, v Nestlé vaše ambice naplníme. 

working-product-portfolio-wide
Koho hledáme
Hledáme kolegy, kteří mají obchodní talent a jsou zaměřeni na výsledky v prostředí orientovaném na prodej a zákazníka. Naši budoucí kolegové vynikají zásadovostí, sebevědomím a vysokým pracovním nasazením. 
nestle-purina-algramo

Být v kontaktu s mnoha různými lidmi z odlišných prostředí podporuje tvorbu nových nápadů a každého z nás vyzývá k lepšímu výkonu. Pro mě to znamená převést zkušenosti se značkou do ještě relevantnějších provedení v prodejnách.

Simon
Simon
Aktuální příležitosti