Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Novinky

 

Good Food,
Good Life

...záväzok, ktorý plníme každý deň, všade na svete. Prinášame kvalitné potraviny a nápoje, prispievame k lepšiemu životnému štýlu našich spotrebiteľov.

News List
01. 02. 2017

Nestlé jako první výrobce kojenecké výživy přichází na trh s evoluční kojeneckou výživou, podpořenou 60 lety výzkumu mateřského mléka.
Jejím základem je speciální směs nejlepší bílkoviny od Nestlé, vyrobené po vzoru mateřského mléka a přesně vyhovujícím nutričním potřebám dítěte. Kromě toho obsahuje probiotické bakterie L.reuteri, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce.
Na podporu imunity jsme přidali vitamíny A, C a D a minerální látky jako železo a zinek 2, pro normální vývoj mozku kys. alfa-linolenovou.

 

 

Liked this story? Share it with others.
01. 02. 2017

Cereální kaše jsou vhodnou součástí dětského jídelníčku v období zavádění prvních příkrmů. Nestlé obilné kaše jsou instantní příkrmy vhodné pro malá bříška již od ukončeného 4. měsíce věku. V každé porci dětské kaše Nestlé je obsaženo vyvážené množství vitamínů, minerálních látek a probiotické bakterie Bifidus BL. Věříme, že oceníte i snadnou a rychlou přípravu v kteroukoli část dne, ať už chystáte snídani nebo večeři. Vybírat můžete z mnoha příchutí mléčných a nemléčných variant. Věděli jste, že nově můžete vyzkoušet i výborné Nestlé mléčné kaše určené na dobrou noc?

Liked this story? Share it with others.
06. 01. 2017

ORION Ateliér je prémiová, unikátní čokoláda, jejíž krásu objevíte na první pohled. Je vyrobena z těch nejkvalitnějších přírodních surovin, jako jsou celé ořechy, mandle a ovoce. To v kombinaci s jemnou mléčnou nebo hořkou čokoládou představuje ten pravý a nezaměnitelný chuťový prožitek.

                                                                                                 Objevte sami o jedinečnost této čokolády v každém kousku, který nejen, že skvěle vypadá, ale výjimečně chutná. Objevte ORION Ateliér. Umění čokolády.

Liked this story? Share it with others.
05. 01. 2017

NESCAFÉ AZERA AMERICANO
 NESCAFÉ AZERA Americano je káva s neodolatelně jemnou a bohatou chutí. Svým charakteristickým aroma čerstvě namletých kávových zrn vás naladí na kavárenskou pohodu. Každý šálek přináší sametovou vrstvu kávové cremy (pěny). NESCAFÉ AZERA Americano si nejdokonaleji vychutnáte, když jej naservírujete do 200ml hrnečku.

NESCAFÉ AZERA ESPRESSO
 NESCAFÉ AZERA Espresso je káva s drsnější a přitom velmi vyváženou chutí. Výrazné aroma čerstvě namletých kávových zrn vás vtáhne do světa kavárenské kultury. Každý šálek vás potěší sametovou vrstvou kávové cremy (pěny) stejně jako u Americana. NESCAFÉ AZERA Espresso je nejintenzivnější v malém, 90ml šálku.

Liked this story? Share it with others.
01. 08. 2016

Koktejl, káva, zákusek! To vše si můžete vychutnat díky JOJO bonbónům, které se vám představí hned ve dvou nových variantách.  

 

Pravé letní osvěžení dokážete zažít jen se skvělými koktejly. JOJO Koktejl bar vám v nadýchané textuře přináší našlehané želé, se kterým si můžete užít osvěžující příchutě ananasu, grepu, borůvky a citrónu.

 

Liked this story? Share it with others.
15. 08. 2015

 

Delikátní spojení chuťově kontrastní hořké a jemné bílé čokolády s originálními ingrediencemi jedné z nejoblíbenějších čokolád - Studentské pečeti.

 
Liked this story? Share it with others.
31. 07. 2015

 

• Unikátní dvoubarevné (mléčno-bílé) plněné čokolády 
• Atraktivní a velmi oblíbené příchutě českých spotřebitelů – kokos a dvoubarevný arašídový nugát

 
Liked this story? Share it with others.
06. 06. 2015

Značka KAŠTANY je druhá nejprodávanější značka tyčinek na českém trhu a proto jsme se rozhodli opakovat velmi žádanou a úspěšnou edici

- KAŠTANY Extra Hořké.

 

Liked this story? Share it with others.
31. 05. 2015

Nová limitovaná edice dvojvrstvá tyčinka Margot Duo Kokos.

Atraktivní kombinace chutí – Margot, šťavnatá vrstva kokosu a čokoládové polevy osloví i ty nejnáročnější spotřebitele, kteří rádi experimentují a zkouší nové chutě.

 

Liked this story? Share it with others.
28. 05. 2015

Navazujeme na úspěšnou řadu Delissy křehké a rozšiřujeme o novou, svěží limitovanou edici, která se hodí k létu. Ochutnejte ji i vy.

 
Liked this story? Share it with others.
17. 05. 2015

Nové marinády ke grilování od MAGGI

 

Marinády jsou připraveny pro nejoblíbenější masa používaná ke grilování - kuřecí a vepřovou krkovičku. Jednoduché řešení pro jakoukoliv příležitost s ponecháním způsobu přípravy a servírování čistě na Vás...

 
Liked this story? Share it with others.
07. 05. 2015

JOJO přichází s unikátní novinkou pod názvem JOJO Cukrárna.

 

Originální tvary dortíků v atraktivních ovocných příchutích jablka, višně, banánu a příchutě vanilky v nové nadýchané textuře. Vyzkoušejte JOJO Cukrárnu a uvidíte, že vám zachutná její nadýchaná a jemná chuť. Najdete ji snadno podle jejího odlišného žluto-růžového obalu a okřídlených bonbónů, které se přímo vznášejí díky své jemnosti.

 
Liked this story? Share it with others.