Sort by
Sort by
Právní oddělení
V právním týmu Nestlé budete úzce spolupracovat s obchodním oddělením. Od původního nápadu až po uvedení produktu má právní oddělení své místo v každé zásadní oblasti našeho podnikání a pomáhá Nestlé dosáhnout cílů.
careers-office-wide
Koho hledáme
Hledáme motivované zaměstnance, kteří chtějí pracovat v multikulturním prostředí, pomáhat realizovat strategii Nestlé a chránit lidi, obchodní aktivity a pověst celé společnosti.
woman

Názory z našeho týmu

Naším posláním je poskytovat profesionální a vysoce kvalitní právní služby a obchodní partnerství pro všechny aktivity v našem regionu, s jedním hlavním cílem – splnit obchodní očekávání a být s nimi v souladu.

careers-legal-selmina-quote
Selmina
Aktuální příležitosti
Stáže a programy pro studenty

Nestlé jako globální společnost nabízí mnoho příležitostí k získání a rozvoji vašich zkušeností a znalostí. Studentům nabízí široké spektrum studentských programů a stáží. 

Přijímáme studenty do trainee programů a na stáže po celém světě na nejrůznější pozice, které nabízí zodpovědnost, samostatnost a možnost se dale vzdělávat. 

Mnoho našich manažerů a vedoucích pracovníků zahájilo svou kariéru v Nestlé jako absolventi bez větší praxe, a to právě díky studentským stážím. 

careers-internship-group-wide
Koho hledáme

Snažíme se, aby naši zaměstnanci kariéru vnímali jako cestu a maximálně využili příležitostí, které nabízíme. 

Může se jednat o krok stranou k rozšíření vaší odbornosti a prohloubení zkušeností, nebo krok vzhůru směrem k povýšení a větší odpovědnosti. 

Ať už je to cokoli, měli byste být flexibilní a schopni přemýšlet nad věcmi z dlouhodobého hlediska. Nestlé je místo, kde se můžete učit, rozvíjet se a zvyšovat svůj potenciál. 

working-learn-develop-grow-wide

Názory z našeho týmu

Trainee program zahrnuje řadu aktivit včetně těch, které mě posouvají z komfortní zóny. Získávám tak nové zkušenosti a schopnost přizpůsobovat se novým okolnostem.

careers-internship-gheisy-quote
Gheisy
Aktuální příležitosti
Marketing

Síla našeho portfolia značek činí z marketingu v Nestlé vzrušující a dynamickou kariérní příležitost. 

Marketing slučuje všechny aspekty pro budování značky. Naše týmy se starají o komunikaci se značkou a spotřebiteli, e-business, vnímání spotřebitelů, digitální technologie, média a partnerství, balení a design produktů a firemní identitu značky. Úzce spolupracujeme s prodejem, výzkumem a vývojem, korporátní komunikací, technickými aplikacemi a agenturami. 

working-product-portfolio-wide
Koho hledáme

Abyste jako členi našeho týmu uspěli, měli byste sdílet náš závazek ke zlepšování kvality života a přispívat ke zdravější budoucnosti pro jednotlivce a rodiny, naše komunity a planetu. Klíčové jsou vynikající komunikační a analytické dovednosti, stejně jako schopnost ovlivňovat a spolupracovat s ostatními kolegy v celé organizaci. 

V Nestlé existuje mnoho příležitostí pro lidi, kteří si chtějí vybudovat úspěšnou kariéru v marketingu. 

woman-man-office-discussion-wide

Názory z našeho týmu

Jedním z projektů, které mě profesně velmi posunuly, bylo vedení inovace balení cukrovinek Milo na 11 trzích ASEAN. Jako tým jsme přepracovali vzhled celé řady a zajistili, že budou obaly zcela recyklovatelné.

Aiman
Aiman
Aktuální příležitosti
Výzkum & vývoj

V rámci výzkumu a vývoje jsme odhodláni vyvíjet inovativní potraviny, nápoje a výživu pro zdraví lidí a domácích mazlíčků ve všech fázích jejich života. 

Klíčem k našemu úspěchu jsou 4 000 zaměstnanců pracujících v rámci našeho výzkumu a vývoje po celém světě – od vědců a inženýrů po experty na regulaci či kuchaře. Pomáhají řídit náš růst prostřednictvím průlomového výzkumu, který se rychle promítne do produktů a služeb, které jsou dobré jak pro spotřebitele, tak pro planetu. 

Když se k nám přidáte, budete moci pracovat na vývoji vegetariánských potravin, finančně dostupné výživě, špičkových strojních systémech, udržitelných obalových řešeních nebo nových analytických technologiích k zajištění bezpečnosti potravin.  

working-innovation-wide-new
Koho hledáme
Přátelské, respektující a inspirativní kolegy, kterým záleží na lidech a domácích mazlíčcích. Budete se podílet na výzkumu a vývoji – vše od vývoje produktů, výživy a zdraví, vědy a technologií, až po regulační nebo právní předpisy. 
european-plastics-pact-feed

Názory z našeho týmu

Baví mě být produktovou vývojářkou v Nestlé R&D, jelikož mi místní prostředí dává svobodu tvořit a zkoumat. Lidé zde mají otevřenou mysl, pokud jde o zkoušení nových věcí. Mám pravomoc rozhodovat se a jednat – dodávat bezpečné, vysoce kvalitní a udržitelné produkty.

Janice
Janice Produktová vývojářka
Aktuální příležitosti
Technické oddělení & výroba
Se 376 továrnami ve více než 80 zemích máme silnou výrobní kapacitu v celém našem podnikání. V oddělení techniky a výroby Nestlé můžete budovat kariéru v oblastech výroby, strojírenství, bezpečnosti, zdraví a životního prostředí, provozu, regulace a kvality.  
regeneration-net-zero-dairy-farm-quality-check-wide
Koho hledáme
Kolegy, kteří se zaváží podávat ten nejlepší výkon. Budete se zajímat o to, jak přijímat nové technologie, neustále se učit a přispívat napříč geografickými oblastmi a funkcemi. Budete týmovým hráčem, který přijímá základní hodnoty bezpečnosti, kvality, rozmanitosti a začlenění. 
careers-production-wide

Názory z našeho týmu

Práce napříč mnoha funkcemi a networking mi umožnily pochopit proces potravinářského průmyslu - od farmáře až po vidličku. Navštívila jsem dodavatele a pracovala jsem s naším inovativním týmem, abych zjistila, jak zabezpečit dodávání toho, co spotřebitelé nejvíce požadují.

Blair
Blair
Aktuální příležitosti
Obchodní rozvoj

Každý den prodáme více než miliardu produktů po celém světě a v roce 2020 jsme dosáhli tržeb ve výši 84,3 miliard CHF ve 186 zemích po celém světě. 

Naše týmy zabývající se prodejem a obchodním rozvojem se starají o dosahování tohoto výsledku – řízení kategorií a nakupujících, vztahy se zákazníky, strategie prodejní aktivity v terénu a naše dodavatelské řetězce orientované na zákazníky. Ve všech těchto oblastech se zaměřujeme na uspokojení našich spotřebitelů a pomáháme jim žít šťastnější a zdravější život. 

Ať už se chcete zaměřit na navrhování strategií pro jednotlivé kategorie, vývoj prodejních návrhů založených na faktech, správu distribučních sítí nebo zákazníků a prodejen, v Nestlé vaše ambice naplníme. 

working-product-portfolio-wide
Koho hledáme
Hledáme kolegy, kteří mají obchodní talent a jsou zaměřeni na výsledky v prostředí orientovaném na prodej a zákazníka. Naši budoucí kolegové vynikají zásadovostí, sebevědomím a vysokým pracovním nasazením. 
nestle-purina-algramo

Být v kontaktu s mnoha různými lidmi z odlišných prostředí podporuje tvorbu nových nápadů a každého z nás vyzývá k lepšímu výkonu. Pro mě to znamená převést zkušenosti se značkou do ještě relevantnějších provedení v prodejnách.

Simon
Simon
Aktuální příležitosti
Dodavatelský řetězec
Podporujte udržitelný růst 

Plánování poptávky a nabídky, zásobování či logistika? Výběr je na vás! Budete hrát rozhodující roli při zajišťování dostupnosti čerstvých produktů pro naše spotřebitele, ať už je nakupují v obchodě, nebo online.  

Týmy dodavatelského řetězce v Nestlé spolupracují se zákazníky a obchodními týmy na sladění a vývoji prognóz poptávky. Zajišťují, že materiály jsou získávány včas a zodpovědně. Naše týmy dodavatelského řetězce spolupracují s výrobou tak, aby naše síť měla správné dodávky produktů. Jsou zodpovědní za bezpečné, udržitelné a včasné skladování a dodání našich produktů zákazníkům a spotřebitelům. 

lady worker
Koho hledáme

Lidi, kteří dokážou navrhnout, naplánovat a realizovat efektivní příchozí a odchozí toky produktů, skladování zboží včas a za správnou cenu od přijetí zboží až po jeho spotřebu. 

Budete schopni pracovat napříč funkcemi s provozními a obchodními týmy a získávat bohaté znalosti o dodavatelském řetězci Nestlé.

man worker
Nákup
Přinášejte našim zákazníkům jen to nejlepší 

Vaší hlavní pracovní náplní bude evidence objednávek a realizace jejich nákupu. Naše nákupní týmy využívají přehled na trhu, inovace a osvědčené postupy přímo od dodavatelů.  

Působíme ve více než 40 zemích světa a zajišťujeme rovné pracovní podmínky pro každého změstnance. Čeká na vás jedinečná příležitost rozvíjet svou mezinárodní kariéru v oblasti nákupu. 

office
Koho hledáme

Lidi, kteří dobře komunikují a jsou schopni si vytvářet pozitivní vztahy na všech úrovních. 

careers-procurement-wide

Rád chodím do supermarketů a kontroluji složení výrobků. Je skvělé, že produkty, které nakupuji v rámci své práce, jsou k dostání v supermarketech. Díky tomu naše produkty konzumují spotřebitelé po celém světě každý den. 

Celine
Celine
Aktuální příležitosti

Finance

Zavázali jsme se ke spolehlivému finančnímu řízení a dodržování finančních zásad. Naším cílem je optimalizovat růst Nestlé, cash flow a návratnost investic.

Nabízíme široké spektrum pracovních pozic ve finančních oborech: od účetnictví přes daně, až po kalkulace a audit.

Práce ve finančním oddělení je v rámci společnosti Nestlé velmi různorodá. Lokální finanční týmy nabízejí podporu ve více než 180 zemích, kde Nestlé působí. Tato globální síť vám nabízí skvělou příležitost k učení a rozvoji prostřednictvím praktických zkušeností.

finance_wide

Koho hledáme

Hledáme kolegy, kteří mají dobrou schopnost porozumět obchodu a jeho potřebám. K práci ve financích je zapotřebí mít analytické schopnosti a být orientovaní na řešení problémů.

Pokud spojíte tyto schopnosti s nejvyšším standardem zásadovosti, pak bude náš tým pro vás ideální.

finance-wide-2

I přes každodenní rutinu je každý pracovní den v Nestlé jiný a různorodý. Většinu času řeším problémy a hledám jejich základní příčiny, což považuji za velmi přínosné.

Matthew
Matthew
Aktuální příležitosti

Inženýrství

Naši inženýři se podílejí na zlepšování procesů, provozní strategii a dalších výrobních projektech. Pomáhají zajistit, aby naše stroje a výrobní postupy byly vyhovující a bezpečné. Inženýři v Nestlé navíc řídí program kapitálových investic v hodnotě mnoha miliard švýcarských franků.

Inženýrství v Nestlé zahrnuje digitální operace, které garantují použití jen těch nejlepších technologií průmyslu 4.0. Inženýři v Nestlé mají také odpovědnost za snižování dopadů výroby na životní prostředí, a proto dodávají řešení a technologie v oblastech, jakými jsou recyklace plastů, obnovitelné zdroje energie, nulové emise uhlíku či opětovné využití vody.

engineering_wide

Koho hledáme

Hledáme technicky zdatné lidi, kteří jsou zapáleni do nových technologií a rádi by se stali součástí cesty digitální transformace.

Jste aktivní, kreativní a budete usilovat o to, aby naše podnikání směřovalo k zelenější a udržitelnější budoucnosti.

office-discussion-wide

Být lídrem v oblasti digitální transformace pro jednu z našich továren mi otevřelo oči v neefektivitě našich procesů. Uvědomil jsem si, jaký máme potenciál při usnadňování pracovních procesů. Díky digitalizaci můžeme plnit každodenní úkoly mnohem rychleji.

Micky
Micky
Aktuální příležitosti

Komunikace

Naši komunikační experti informují, jak naše společnost a produkty pomáhají utvářet šťastnější a zdravější budoucnost pro lidi, komunity a celou planetu.

Hovoříme k širokému spektru publika včetně médií, nevládních organizací, mezinárodních organizací, zaměstnanců, spotřebitelů a širší veřejnosti.

office-discussion-wide
 • Vztahy s médii
  Budete hlasem společnosti, odpovědným za vztahy s digitálními, vysílacími a tištěnými médii.
 • Veřejné záležitosti
  Budete budovat a udržovat vztahy s externími zainteresovanými stranami a zastupovat zájmy společnosti u široké řady veřejnosti.
 • Digitální komunikace
  Budete vyvíjet komunikační strategie a obsah v digitálních a sociálních médiích.
 • Interní komunikace
  Vaše práce pomůže motivovat zaměstnance a činit je hrdými na to, že pracují v Nestlé.

Koho hledáme

Hledáme lidi, kteří jsou schopni pracovat na více projektech zároveň, a to v neustále se měnícím pracovním prostředí.

Budete týmovým hráčem odolným vůči stresu, který dokáže budovat vztahy se širokou škálou zainteresovaných stran.
Koho hledáme

Inspirativní výzvy, globální dopad a smysluplná práce – to jsou některé z důvodů, proč je každý den v Nestlé jiný. Neustále rozvíjím klíčové dovednosti, dělám co mě baví a tvořím přidanou hodnotu ve všem, na čem pracuji.

Neil
Neil
Aktuální příležitosti