Sort by
Sort by

Výrobky a výzkum

nutrition-health-research-big.png

Vytváříme preferovanou volbu v rámci výživy

Proto pomocí naší jedinečné koncepce 60/40+ vyvíjíme výrobky, které:

  • při porovnání s chutí nejvýznamnějších konkurenčních výrobků v anonymní zkoušce preferovány minimálně 60 % spotřebiteli
    6040
  • získávají „plus“ podle kritérií doporučených světově uznávanými nutričními a zdravotnickými orgány

Tento program se užívá pro uvádění nových výrobků na trh ve všech kategoriích potravin a nápojů.


SPECIFICKÉ VÝŽIVOVÉ POTŘEBY

Výživa v prvních 1 000 dnech je v životě dítěte to nejdůležitější

„Zdravý začátek, Zdravý život“ je heslem divize Nestlé Infant Nutrition a zastřešuje náš program kojenecké a batolecí výživy, který se zaměřuje nejen na řešení všech výživových požadavků dětí v jejich kritických prvních 1 000 dnech života, ale který se též věnuje poskytování vědecky podložených a praktických rad pracovníkům ve zdravotnictví a rodičům.
Prvních 1 000 dní představuje období od početí až do konce druhého roku života. To je doba v životě člověka, během níž hraje výživa klíčovou roli a může ovlivnit zdraví na mnoho dalších let. Stavíme na průkopnickém úsilí Henriho Nestlé, který již před 145 lety vyvinul celosvětově první kojeneckou výživu.

 

Nestlé Infant Nutrition

nabízí matkám, jejichž děti nemohou být nebo nejsou kojeny, širokou řadu vysoce kvalitních výrobků náhradní kojenecké mléčné výživy, které pokryjí výživové požadavky během celého období prvních 1 000 dní.

  • Kojenecká mléka BEBA, obsahující vysoce kvalitní bílkoviny, jsou vytvořena po vzoru mateřského mléka a obsahují také aktivní probiotické bakterie BifidusBL, které se přirozeně nacházejí v mateřském mléce a dětem zajišťují zdravou střevní mikroflóru. Nabízíme řadu variant uspokojujících specifické potřeby miminek. Nabízíme i řešení pro předčasně narozené děti.
  • Batolecí mléka Nestlé Junior jsou určena pro děti od jednoho roku věku.
  • Široký sortiment příkrmů zahrnuje mléčné i nemléčné kaše, mlíčka s kaší, přesnídávky, jogurty a speciální sušenky. Obilné škroby v našich Nestlé kaších jsou upraveny unikátní technologií CHE, tím jsou přirozeně sladké a nevyžadují tak přídavek cukru.