Sort by
Sort by

Naše závody

human-rights-big.png

 

ZÁVOD ZORA OLOMOUC

Závod ZORA Olomouc je největší čokoládovnou v České republice.
Už krátko po svojom vzniku v roku 1898 získal významné postavenie na trhu so sortimentom 4 000 výrobkov. Dnes je predovšetkým miestom vzniku čokolád, tyčiniek a dezertov zastrešených značkou ORION. Významný je tiež podiel vianočného a veľkonočného tovaru. V závode nájdeme tiež špičkové technológie na výrobu čokoládových cukríkov, formovaných a aerovaných čokolád.
 


 

ZÁVOD SFINX HOLEŠOV

SFINX Holešov je závodem, ve kterém se postupně soustředila výroba nečokoládových cukrovinek – kandytů, dropsů, furé, želé, želatinových a dalších bonbónů značek BON PARI, JOJO, HAŠLERKY, ANTICOL, TOFFO.
Na podnikání rodiny Kneislovy založeném v roce 1863 dnes navazuje výroba přesahující hranice země. Export závodu míří na všechny kontinenty, a tak jsou výrobky z Holešova dostupné více než miliardě spotřebitelů. Důraz na kvalitu ilustruje moderní laserový systém, který v mžiku prosvícením zkontroluje, zda každý želatinový bonbón má zcela dokonalý povrch i obsah.
 


 

ZÁVOD CARPATHIA PRIEVIDZA

Portfolio závodu Carpathia Prievidza tvoří dehydratované kulinářské výrobky – polévky, bujóny, hotová jídla.
Tradice potravinářské výroby začíná již v roce 1875, avšak klíčovým rokem pro současné portfolio výrobků je rok 1959, kdy byla uvedena do provozu první linka na dehydratované polévky. Spolu s modernizací výroby v 90. letech minulého století Nestlé zastřešilo rozsáhlé spektrum výrobků značky MAGGI s významným exportem do řady evropských zemí, např. Polska, Maďarska, Španělska a Portugalska.