Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Zdravý snacking jinak: Nová značka YES! vstoupila na evropský trh

Zpět na Tiskové Zprávy
Praha,
Mar 14, 2019

V říjnu 2018 vstoupila na trh značka zdravých tyčinek YES!, která kombinuje příznivé nutriční hodnoty se skvělou chutí. Tyčinky značky YES! v sobě snoubí ovoce, zeleninu a ořechy, které společně vytvářejí netradiční příchutě. Vyznačují se vysokým obsahem vlákniny a proteinu, který čerpají převážně z ořechů. Ořechové tyčinky YES! jsou vhodné pro vegetariány, protože neobsahují lepek a je v nich obsaženo pouze 5 g cukru. Unikátní kombinace ovoce, zeleniny a mandlí se snoubí v ovocné tyčince YES!, která neobsahuje žádný přidaný cukr. Vzhledem k tomu, že je lepku a laktózy je ideální volbou především pro vegany.

Značka YES! představuje nové ořechové a ovocné tyčinky. Mají netradiční a svěží příchutě inspirované ingrediencemi, které znáte z přírody. Značka YES! uvedla v současné době na trh hned tři nové varianty a další mohou v budoucnosti přibývat. „Vstupem značky YES! na náš trh chceme dokázat, že výborné nutriční hodnoty a skvělá chuť se nevylučují. Naopak. Naše tyčinky jsou nutričně příznivé, jsou vhodné pro vegetariány (u ovocné varianty i pro vegany) a ve slepých testech prokázaly, že chutnají skvěle,“ říkáMartin Jiruška, Brand Manažer značky YES!.

Značka YES! vstupuje se svými tyčinkami i na zahraniční trhy. Konkrétně je k dostání Velké Británii, kde se i vyrábí, v Holandsku a na Slovensku. V dalších zemích bude značka uvedena v průběhu letošního roku. Tyčinky jsou složeny z přírodních ingrediencí, kombinují v sobě ovoce, zeleninu, ořechy ale i třeba vysokoprocentní čokoládu. „Inspirovali jsme se přírodou, a to nejen složením, ale také přístupem k výrobě. Přírodní ingredience doplňuje i starost o životní prostředí.  Aktuálně například vyvíjíme nový obal, který by byl lehce recyklovatelný, boby pro výrobu čokolády jsou z certifikovaných zdrojů a neustáváme ve snaze redukovat odpad vznikající při výrobě,“ dodal Martin Jiruška.

V obchodech jsou k dostání dvě varianty ořechových tyčinek – Mandle, hořká čokoláda a mořská sůl a Směs ořechů, hořká čokoláda a brusinky. Díky svému složení jsou vhodným zdrojem bílkovin, které tyčinky čerpají pouze z ořechů, jenž napomáhají regenerovat tělo a regulovat cholesterol v krvi. „Naše ořechové tyčinky obsahují výrazně méně cukru oproti nejprodávanějším ořechovým tyčinkám na našem trhuNavíc jsou doplněny o 82% hořkou čokoládu, mořskou sůl či šťavnaté brusinky,“ doplňuje Martin Jiruška.

Další novinkou je ovocná tyčinka kombinující zelené jablko, červenou řepu a mandle. Ta má vysoký obsah vlákniny a je vyráběna bez přidaného cukru. Navíc jsou do ní přidány mandle, díky kterým tyčinka nabízí výrazně více bílkovin.

Ořechové i ovocné tyčinky YES! jsou ideální svačinkou pro všechny, kteří si rádi dopřejí kvalitní suroviny a skvělé chutě. Dají se vzít do práce, na hodinu jógy, do školy či na dovolenou.  

Rozmanitost přírody ve třech příchutích:

Ořechová tyčinka – Mandle, hořká čokoláda a mořská sůl

První z tyčinek YES! obsahuje převážně ořechy (mandle a pražené arašídy), které jsou doplněny o kvalitní hořkou čokoládu a mořskou sůl. Tyčinka obsahuje pouze 5 g cukru a protein. Je ideální pro vegetariány, sportovce i pro ty, kteří rádi objevují kombinace slaných a sladkých chutí.

YES! snack - SeaSalt-Choc-Almonds

Ořechová tyčinka – Ořechy, hořká čokoláda a brusinky

Druhá z tyčinek YES! je kombinací ořechů, kvalitní hořké čokolády a šťavnatých brusinek. Obsahuje protein i vlákninu. Brusinkovo-ořechová tyčinka má pouze 5 g cukru a je zcela bez lepku. Navíc je vhodná pro vegetariány.

YES! Snack - Cranberry-Choc

Ovocná tyčinka – Zelené jablko, červená řepa a mandle

Převážně ovocná tyčinka YES! je na českém trhu k dostání v jablečno-řepové kombinaci. Její jedinečnost je především ve složení – obsahuje nejen ovoce a zeleninu, ale také mandle.  Je vyrobena zcela bez přidaného cukru, konzervantů, lepku i laktózy. A je ideální volbou pro vegany i milovníky bohatých a svěžích chutí.

YES! Snack - Apple-Beetroot

Kontakt pro média:
Robert Kičina, manažer pro korporátní komunikaci, [email protected], +420 724 420 148

Article Type