Sort by
Sort by

Bez překážek za vyváženým životním stylem

Zpět na Tiskové Zprávy
Praha

Webová stránka programu Plus pro Vás od Nestlé se představuje v novém. Moderní design je responsivní a plně uzpůsobený pro osoby se zrakovým postižením. Informace o zdravém životním stylu od předních odborníků jsou tak dostupné opravdu každému.

I po šesti letech existence programu nás stále baví bořit mýty spojené s výživou i životním stylem a přinášet čtenářům tipy na aktivní život a lepší zdraví,“ prozrazuje manažerka projektu Plus pro Vás od Nestlé, Zuzana Travencová. „V Nestlé se snažíme myslet opravdu na všechny, proto jsem moc ráda, že naše nové webové stránky si nyní pohodlně přečtou i nevidomí.“

Program Plus pro Vás od Nestlé byl otestován pracovníky projektu BlindFriendly, který se zabývá přístupností webových stránek pro uživatele nejen se zdravotním postižením. Radek Pavlíček, metodik projektu a uznávaný odborník na přístupnost webu, říká: „Těší nás zájem společnosti Nestlé o tématiku přístupnosti a kvalitní zpracování webu. Během testování jsme nenarazili na žádnou závažnou překážku, která by uživatelům se zrakovým postižením komplikovala přístup k některým částem obsahu webové prezentace www.plusprovas.cz či k některým jejím funkcionalitám.“

Na webovém portálu Plus pro Vás od Nestlé najdou uživatelé hodnotné rady nutričního specialisty a dietologa RNDr. Pavla Suchánka, kondičního a pohybového specialisty Davida Hufa nebo psycholožky Denisy Maderové. Články se věnují aktuálním tématům a nebojí se ani těch kontroverzních.

Velkou proměnou prošla aplikace BMI kalkulačka, která byla doplněna o index tvaru těla (ABSI). Ten doplňuje výpočet BMI a zvyšuje tak jeho informační hod- notu pro návštěvníky. Uživatelé se mohou účastnit zábavných soutěží nebo se nechat inspirovat recepty doplněnými o nutriční hodnoty.

Prozkoumejte naše PLUS v novém sami a nezapomeňte se s námi spojit také na Facebooku.

Tisková zpráva