Sort by
Sort by

Víkend plný zdraví a krásy

Zpět na Tiskové Zprávy
Praha

Užijte si koupání, fitness, ale i relaxaci

Od čtvrtka 21. 3. do neděle 24. 3. 2013 připravil tým AQUAPALACE PRAHA pro návštěvníky akci nazvanou VÍKEND ZDRAVÍ. Přivítejte první jarní den, oslavte s námi Světový den vody a připravte své tělo na jarní sezónu. Během tohoto víkendu jsou pro návštěvníky Vodního světa, Saun, Fitness i SPA přichystané speciální akce, aquaerobik, Salsa zumba párty, ochutnávku oxygenoterapie, prezentaci kosmetiky nebo zvýhodněné cenové balíčky.

Aquapalace Praha přichystal pro návštěvníky speciální akci věnovanou zdraví a kráse. Ta je určena pro všechny nadšence zdravého životního stylu a pohybových aktivit. Ve Vodním světě, fitness, saunách i SPA je připraven zajímavý program, ze kterého si vybere opravdu každý – od osvěty zdravého saunování a speciálního saunového ceremoniálu Vital s použitím bioesence, přes ochutnávku oxygenoterapie, prezentaci kosmetiky Payot, možnosti konzultací s osobním trenérem, moderní kruhový trénink nebo cvičení Salsa Zumba speciál. V pátek a v sobotu nebudou chybět ani oblíbené eventy pro děti i dospělé ve Vodním světě.

Partneři akce

  • Společnost Nestlé představí stránky „Plus pro Vás“ se soutěží o zajímavé ceny.
  • Unikátní novinka - prezentace nového systému pro zdraví a životní styl - eVito.
  • Podrobný program a informace o akci najdete na www.aquapalace.cz.

Praktické informace – kudy k nám:

Snadno a rychle se do Aquapalace Praha dostanete Aquabusem. Tato linka jezdí denně zdarma na trase Opatov (zastávka metra „C“) – Aquapalace Praha a zpět. Kapacita aquabusu je 45 míst. Pokud pojedete autem, najdete podrobný popis cesty na www.aquapalace.cz. Parkování je pro návštěvníky zdarma.

Kontakt pro média

Radovan Myslík – e-mail: [email protected], tel.: 739 341 039
Jana Jarošová – e-mail: [email protected], tel.: 739 341 035

O Aquapalace Praha

Aquapalace Praha je unikátní sportovně-relaxační komplex nabízející široké spektrum služeb pro celou rodinu. Zábavu nabízí největší aquapark ve střední Evropě. V anketě agentury Czech tourism vyhrál v roce 2010 první místo pro nejnavštěvovanější turistický cíl v České republice v kategorii Za Zábavou. Prostor pro relaxaci hledejte v rozsáhlém Saunovém světě s nejširší nabídkou finských saun a římských lázní v České republice. O vaše zdraví a vitalitu se postaráme v moderním Fitness a nechybí ani široká nabídka wellness služeb, pečujících o vaši krásu v příjemném prostředí našeho SPA. Nabídku služeb Aquapalace Praha doplňuje přilehlý čtyřhvězdičkový hotel s rozsáhlým konferenčním centrem.

Provozovatelem sportovně-relaxačního komplexu a největšího aquaparku ve střední Evropě - Aquapalace Praha je společnost GMF Aquapark Prague, a.s. GMF Aquapark Prague, a.s. je joint venture české společnosti SPGroup, a.s. a německého GMF GmbH& Co KG. Společnost GMF GmbH & Co KG aktuálně provozuje přes dvacet vodních areálů a termálních lázní po celém Německu a expanduje do České republiky, Švýcarska či Polska.

Tisková zpráva